Інформаційне повідомлення про намір придбати нерухоме майно у комунальну власність Очаківської міської територіальної громади.

Очаківська міська рада 22 липня 2022 року оголошує конкурс подачі заяв з продажу об’єктів житлової нерухомості для придбання у комунальну власність Очаківської міської територіальної громади.

До заяви необхідно надати наступні копії документів:

-правовстановлюючі документи,

-технічний паспорт на житло,

-звіт про незалежну оцінку майна,

-довідка про осіб, що зареєстровані у даному житлі,

-довідка з опікунської ради (за потреби),

-довідка про відсутність заборгованості по сплаті всіх житлово-комунальних послуг на дату подання документів.

Об’єкт житлової нерухомості має відповідати державним будівельним, санітарним, пожежним, іншим нормам та вимогам встановленим для певного виду та типу об’єкта.

Термін подачі заяв10 робочих днів з дня публікації оголошення.

Заяви приймаються комісією з придбання об’єктів нерухомого майна за кошти місцевого бюджету за адресою: кабінет № 114, вул. Соборна, 7А, м. Очаків.

Телефон для довідок: (05154) 3-04-38.