Оголошення!

  Закінчився складний 2021-2022 навчальний рік. Страшна війна зненацька увірвалася у життя всіх українців, у життя  наших дітей.  Хтось залишився вдома під обстрілами,  хтось виїхав, втікаючи від війни. Та попри всі перешкоди: повітряні тривоги, відсутність постійного інтернет зв’язку вчителі навчали, а учні навчалися. У такий важкий  час для нашої країни праця  педагога складна і важлива. І наші вчителі  знайшли в собі сили й натхнення  пробуджувати в дітях творчість, пізнання,  інтерес та бажання  вчитися, за що кожному щира вдячність від усієї Очаківської міської територіальної громади.

     З початку війни у надскладних умовах діти отримували знання. Найважче було випускникам, але вони впоралися і гідно закінчили своє навчання в закладах загальної середньої освіти Очаківської міської територіальної громади. 

    В освітніх закладах нашої громади у 2021-2022 навчальному році  отримали базову середню освіту – 118 учнів, з них з відзнакою – 4 учні. З 82 випускників одинадцятих класів з відзнакою закінчили – 5 учнів. Отримали медаль золоту «За високі досягнення у навчанні» чотири учні міста: Горбачов Олександр, учень Очаківської ЗОШ № 4; Калинкіна Катерина, учениця Очаківської ЗОШ № 4; Тильна Марія, учениця Очаківської ЗОШ № 4; Волошко Анастасія, учениця Очаківської ЗОШ № 1 та Михлич Вікторія, учениця Очаківської ЗОШ № 4 отримала медаль срібну «За досягнення у навчанні».

     Недивлячись на такий важкий стан Очаківська міська рада вирішила преміювати зазначених учнів. Кожен володар золотої медалі отримав 5000 грн., срібної – 3000 грн. Для підтримки випускників Василівського ЗЗСО, які опинились у дуже складній ситуації виділено по 3000 грн.

      Сьогоднішнім випускникам прийдеться швидко подорослішати. Вони прагнуть більше знати, прагнуть розвиватися.  Кожен з них вибере  свою дорогу в житті, щоб після  нашої Перемоги  відбудовувати та розвивати рідну державу, яка потребуватиме активних, дієвих, розумних людей. Вітаємо всіх з закінченням навчально року, бажаємо мирного неба та якнайшвидшої  Перемоги!