ДОРОГІ ЖИТЕЛІ НАШОГО МІСТА!

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята , які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Кожен рік у вересні ми святкуємо разом День нашого рідного міста Очаків.

День народження рідного міста об’єднує усіх його мешканців, незалежно від віку та професії. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Навіть в умовах бойових дій, наше місто стало домівкою багатьом українцям, які планують тут залишитись і будувати своє майбутнє.

Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багатий Очаків, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Висловлюю слова великої вдячності усім очаківцям за любов та вірність рідному місту!

Хочу побажати, щоб наше місто завжди залишалося мирним, затишним куточком, нехай дарує всім яскраву мрію і світлу надію, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду! Щоб кожен день ми могли радіти сонячним променям, блакитному небу, морської гладі та рідній землі!

Секретар Очаківської міської ради Валентина КИФОРЕНКО