КНП «Очаківський центр первинної медико-санітарної допомоги» ОМР з 06.10.2022 року розпочинає видачу населенню препарату Калію Йодиду для йодної профілактики.

Цільова категорія населення - від новонароджених до людей віком до 40 років включно.

Населенню віком понад 40 років препарат не видається і його прийом не рекомендований,тому що його ефект несе небезпеку у зв’язку із інволюцією(«старінням») щитоподібної залози.

Препарат приймається тільки після офіційного оповіщення про радіаційну небезпеку.

Препарат буде видаватись у двох видах дозування:дитячій(65мг) та дорослій(125мг).

Ви отримаєте одну таблетку на кожного члена сім’ї,які можуть потребувати йодної профілактики.  Разом із таблеткою отримаєте коротку інструкцію.

Ліків вистачить всім, не створюймо непотрібного ажіотажу. Прохання до пацієнтів віком понад 40 років-не шукайте «аргументів»,чому вам також необхідно отримати препарат-вам його не видадуть!

Де отримати?

Для жителів м.Очакова- амбулаторія сімейної медицини,2 поверх,кабінет №13 з 8.00 год до 14.00 год.

Жителям Чорноморки,Рівного,Кам’янки та прилеглих менших сіл-в амбулаторіях сімейної медицини Ваших сіл з 8.00 год до 14.00 год.

Жителі Куцурубської громади препарат отримають на території громади.

Один член сім’ї зможе отримати таблетки для всієї сім’ї. Візьміть з собою паспорт і свідоцтво про народження дітей(можна копії,можна інформацію з «ДІЇ»). Буде вестися електронний реєстр для запобігання дубляжу.

У разі необхідності в консультації звертайтесь до свого сімейного лікаря.