До уваги громадян!

       Рятувальники Миколаївщини запрошують юнаків та дівчат, які прагнуть отримати професію пожежного-рятувальника та готові стати на стежину професійних вогнеборців, вступати на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій - Національний університет цивільного захисту України (м. Харків), Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

На першому (бакалаврському) рівні здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями: пожежна безпека, цивільна безпека, психологія, хімічні технології та інженерія, екологія та комп’ютерні науки. Під час навчання здобувачі вищої освіти забезпечуються форменим одягом, комфортними умовами проживання в курсантському гуртожитку, триразовим харчуванням, грошовим забезпеченням, безкоштовним медичним обслуговуванням та мають можливість займатися спортом. Після закінчення закладу вищої освіти цивільного захисту випускникам присвоюється офіцерське звання та гарантовано працевлаштовують.

За детальною інформацією звертатися до управління персоналу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. 2-а Екіпажна, 1 (тел. 099-064-39-95) або до керівництва державної пожежно-рятувальної частини за місцем проживання.