ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ проєкту Плану відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади

Очаківська міська територіальна громада за підтримки Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні» розроблений в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, який фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України, розробляє План відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Важливим етапом розробки та імплементації Плану відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади на період до 2027 року є проведення громадських обговорень проєкту цього Плану серед усіх зацікавлених сторін.

Запрошуємо мешканців громади, представників суб’єктів підприємницької діяльності, органів влади, громадських організацій, установ і організацій прийняти участь у громадських обговореннях та надати свої пропозиції щодо будь-яких складових цього проєкту Плану до 22 червня 2023 року.

У додатку 1 до Плану відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади наведено каталог проєктів, спрямованих на досягнення конкретних цілей відновлення та розвитку у відповідності до «дерева цілей».

Під час громадських обговорень також можна додатково надати проектні ідеї у вигляді проектних карток для включення у склад Каталогу проєктів Плану.

 

Свої думки та пропозиції можна надати електронним листом на адреси:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

з приміткою «До Плану відновлення та розвитку громади».

 

Для отримання організаційних консультацій можна звернутись до секретаря робочої групи Ніни Батурліної  через додаток Viber за номером телефона: +380679975531

Якщо у Вас виникли запитання по змісту проєкту Плану, звертайтесь, будь ласка, до експертів VNG Inetrnational:

Віктор Шулик, +380504492949

 

Це оголошення, електронна форма проєкту Плану відновлення та розвитку та інформація щодо цієї ініціативи розміщені на мережевих ресурсах Очаківської громади та за посиланням у соціальній мережі - https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua/posts/643290701172446

Громадське обговорення відбудеться 26 червня 2023 року о 10.00 год. в великій залі адмінбудівлі міської ради (другий поверх) за адресою: вул. Соборна, 7-А, м. Очаків Миколаївської області.

За результатами громадських обговорень буде остаточно сформовано, ухвалено та втілюватиметься План відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади на період до 2027 року.