Шановні колеги

Наступна сесія Весняно-літньої школи для представників(ць) територіальних громад України від VNG International відбудеться у четвер – 25 травня о 16:00.

 

Цього разу зустріч буде присвячена успіхам і викликам відновлення Сен-Мартіну, острову, який мав суттєві руйнування внаслідок стихійного лиха. У 2017 році внаслідок урагану було зруйновано більше 90% будівель та всю інфраструктуру.

 

Спікер заходу – Елгер Вермеер – старший проєктний менеджер VNG International – розкаже про основні виклики, що постали перед відновленням Сен-Мартіну, яку допомогу отримав острів від міжнародних організацій, роль громадських організацій у процесах відновлення, приклади реалізації ними відповідних проєктів.

 

Посилання на зустріч:

https://us06web.zoom.us/j/87096072838?pwd=alIyeGFhbjhwNTFncEVDSnNQdzFyQT09 

Ідентифікатор конференції: 870 9607 2838

Код доступу: 670398

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Під час заходу буде забезпечений синхронний переклад.

 

Запис вебінару, як і попередні, буде доступним на сторінці VNG International у фейсбуці.

 

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Просимо Вас при підключенні до зустрічі обов’язково використовувати своє повне ім’я, прізвище та назву громади. З міркувань безпеки ми не будемо надавати доступ до події учасникам з іменами admin, iphone, olia, петро тощо.

 

Весняно-літня школа для представників(ць) територіальних громад України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

 

Команда VNG International України