Відбулось чергове засідання робочої групи з питань розвитку туризму в Очакові

28 лютого під головуванням міського голови Сергія Бичкова пройшло чергове засідання робочої групи з питань розвитку туризму в місті.

Протягом двох тижнів члени робочої групи працювали над практичною частиною з розвитку туризму в Очакові. Зокрема, членами групи було відібрано ряд фотографій з гарними очаківськими краєвидами для використання їх під час виготовлення сувенірної та рекламної продукції, туристичної карти-схеми, створення фотогалереї, наповнення рубрики «Очаків туристичний» тощо

Крім того, члени групи намагалися попрацювати і над тим, аби можна було представити своє місто не лише у туристичному напрямку, а й пропагувати його в напрямку спорту та дитячої творчості. Для цього, членами робочої групи в електронному варіанті був підготовлений «чорновий» варіант банеру «Очаків – місто туризму, спорту та творчості», який діти змогли б брати на різноманітні спортивні змагання та фестивалі пісень і танців, та таким чином презентувати свій рідний край.

До того ж, відділ культури, молоді, спорту, туризму та релігії Очаківської міської ради на засідання робочої групи підготували відеоролик про Очаків, але представивши його через призму дитячих малюнків. Для створення презентації були залучені екзаменаційні композиції випускників Очаківської дитячої художньої школи 2013-2017 років: Д.Гогіної, Х.Гемаєвої, О.Мединської, І.Семченко, К.Бокової, Ю.Клімас, М.Кирілової, М.Громового, М.Гончарової, М.Коломієць, М.Овчаренко, М.Якименка, Є.Курдової, І.Грживач, М.Коршунової, А.Громової, В.Покидько, А.Куцької, В.Тринька, Н.Морозової, А.Гладченко, Є.Тимченко, А.Семченко, А.Жалдак та А.Казанлі. Ці ж роботи працівники культури запропонували відобразити й у сувенірній та рекламній продукції.

В результаті засідання, члени робочої групи обговорили підготовлені матеріали, врахували усі висловлені один одним зауваження та пропозиції для подальшого доопрацювання, а також намітили план наступних дій.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська