В Очакові активно працюють служби, задіяні у боротьбі зі сніговою навалою

Починаючи з 5 годин ранку, 01 березня, в Очакові активно розпочали працювати всі служби, задіяні в боротьбі зі сніговою навалою.

Для розчищення проїжджої частини центральних вулиць за ходом руху маршрутних автобусів задіяна важка техніка міських комунальних підприємств і служб, в тому числі Очаківської комунальної служби благоустрою, фермерських господарств. У розчищенні снігу допомагають також і військовослужбовці Очаківського гарнізону.

Всього для розчищення снігу задіяно 5 одиниць техніки

До сьомої години ранку були також розчищені дороги до Очаківської центральної районної лікарні та хлібзаводу. Зараз ведуться роботи по очищенню другорядних доріг, провулків, дворових проїздів, проїздів до міських дитячих садочків та шкіл, де за габаритами може пройти снігоприбиральна машина.

З 10-ї години ранку розпочнеться підвіз палива до котелень міських дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл, які працюють у штатному режимі.

В зв’язку з погодними умовами закликаємо водіїв автомобілів не виїжджати без нагальної потреби на дороги міста та надати можливість безперешкодно працювати комунальним службам! У разі необхідної допомоги телефонуйте за номером 101 або до виконавчого комітету Очаківської міської ради.Контактні телефони:приймальна міського голови: (05154) 3-10-20 міський голова Бичков С.М.: (097) 015 79 99 заступник міського голови Васьков О.В.: (067) 737 85 61 начальник Очаківської комунальної служби благоустрою Піманов С.Е.: (098) 552 78 57.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська