Незважаючи на те, що на території України протягом кількох днів панує потужний циклон, за календарем весна вже наступила. І у перший весняний день Очаківський військово-історичний музей ім. О.В.Суворова презентував виставку «Весна іде, красу несе!».

Попри складні погодні умови, замети та сильний вітер, на відкриття виставки завітало чимало поціновувачів мистецтва.

До складу виставки увійшли роботи мешканців міста Очакова та Очаківського району

В експозиції представлені найрізноманітніші вироби. Це і ляльки-мотанки, і петриківський розпис, і вироби з глини, черепашок (мушлі), каміння, стрічок тощо. Тут можна побачити і майстерність декупажу, квілінгу та паперової пластики, і чудові картини, гобелени, і вироби з бісеру, соломо- і лозоплетіння та багато-багато інших цікавих поробок.

Свої роботи представили в цей день: Ірина Байдікова, Галина Вовкожа, Анжела Єремєєва, Лілія Калька, Едік Ковальов, Любов Кокоріна, Юлія Лемещук, Ольга Мілевська, Любов Паранюк, Ксенія Погодаєва, Аріна Припутнєва, Вікторія Тіщенко, Тетяна Іванець, Ольга Бурлакова, Тетяна Коржова, Наталя Кострома, Марина Філатова, Світлана Швиденко, Тетяна Федорова та учні Куцурубської ЗОШ.

Працівники музею запрошують усіх бажаючись завітати на виставку,  доторкнутись до прекрасного і поринути у світ творчості та натхнення.

Виставка триватиме до 10 травня, щодня, окрім понеділка, за адресою: вул. Лоцманська, 11.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська