ШАНОВНІ КОЛЕГИ,

З метою покращення процесів місцевого управління та спроможності місцевих органів влади щодо планування та впровадження заходів для відновлення та реконструкції Херсонської, Очаківської, Бериславської та Високопільської територіальних громад, Агентство міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International у партнерстві з Асоціацією міст України реалізовують Проєкт «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні».

 

В рамках зазначеного Проєкту, Фулко Трефферс, відомий нідерландський експерт з містобудівного планування, працював над розробкою пілотних проєктів та аналізом концептуальних карт проектів у місцевих планах відновлення і розвитку, які представляють заплановані заходи в рамках місцевого плану відновлення і розвитку, шляхом інтеграції найкращих європейських практик та досвіду в містобудуванні для кожної окремої територіальної громади.

 

18 липня 2023 року в режимі онлайн відбудеться Презентація чотирьох пілотних проєктів, що можуть бути покладені в основу місцевих планів відновлення і розвитку Херсонської, Очаківської, Бериславської та Високопільської громад.

 

Запрошуємо представників Очаківської міської ради, представників громадськості та інших зацікавлених осіб взяти участь у заході та долучитися до обговорення напрацювань, розроблених в рамках Проєкту, спрямованих на відновлення громади.

 

Спікер заходу: Фулко Трефферс – архітектор, урбаніст з унікальним умінням змінювати речі, включно з проактивною соціальною позицією зацікавлених сторін на всіх рівнях, один із засновників платформи Ro3kvit, що об’єднала українські й міжнародні організації та фахівців, які працюють на волонтерських засадах над відновленням українських міст. Зокрема, він розробив рішення, як із невеликими інвестиціями максимально ефективно можна змінити публічний простір низки українських міст, що були зруйновані внаслідок війни.

 

Посилання на зустріч: https://us02web.zoom.us/j/81358840499?pwd=ai9NOGNqY2E4Rlg1cDd4VnVjSEdmZz09

 

Початок заходу: 18 липня 2023 року о 10:30, завершення – о 12:30.

 

Просимо учасників зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/UyGEi8gHP9hXT34q6

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Інна Семененко

Керівник проєкту VNG International «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні».