Шановні колеги,

Наступна сесія Весняно-літньої школи від VNG International буде присвячена дискусії про те, як інтегрувати сучасні енергоефективні технології в плани відновлення територіальних громад.

 

20 липня (четвер) – о 15:00 відбудеться чергова сесія серії вебінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від VNG International у партнерстві з Асоціацією Міст України. 

 

Спікер: Скот Скляр – засновник та генеральний директор фірми The Stella Group, Ltd., член Національних рад директорів некомерційної Ділової ради сталої енергетики, директор з питань енергетики Інституту вивчення навколишнього середовища та енергетики GWU та викладач унікальних міждисциплінарних курсів зі сталої енергетики в Університеті Джорджа Вашингтона. 

 

Він познайомить українські муніципалітети з використанням малих технологій відновлюваної енергії для енергетичних систем громад, розповість про переваги інтеграції енергосистем, мобільні акумуляторні системи та приклади використання сонячних батарей і мікромереж.

Тема: Як інтегрувати сучасні енергоефективні технології в стратегії та плани відновлення територіальних громад

Посилання на зустріч 20 липня:

Подключитися до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/84011646037?pwd=dFhIQS9YWlB1L0U4OVhXR1lZMTR5UT09

Идентификатор конференции: 840 1164 6037

Код доступа: Vn6pJ6

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Мова заходу українська.

 

Попередні записи вебінарів доступні на сторінці VNG International у фейсбуці.

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

Весняно-літня школа для представників(ць) територіальних громад України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

З повагою,

Команда VNG International України