Шановні колеги,

27 липня (четвер)  о 15:00 відбудеться наступна сесія Весняно-літньої школи для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від Агентства міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

Тема: Міжнародне партнерство та розробка плану дій для сталого енергетичного розвитку громади

Спікери: 

Ар’ян Кляйн Ніббелінк, начальник відділу сталого розвитку та інклюзії муніципалітету Вінтерсвейк, Нідерланди. Він та його команда працюють над тим, щоб зробити Вінтерсвейк енергетично нейтральним і вибудувати в муніципалітеті досконалу систему енергоменеджменту. Завдячуючи зуситтям Ар'яна та його команди, 9 вересня 2021 року Вінтерсвейк став найменшим муніципалітетом, який коли-небудь отримав нагороду European Green Leaf Award 2022. Європейська Комісія заснувала цю нагороду в 2008 році для невеликих муніципалітетів і міст (від 20 000 до 100 000 жителів), які відрізняються екологічністю та кліматом. European Green Leaf Award вручається щорічно. Нагорода супроводжується грошовим призом у розмірі 200 000 євро.

Джерард Оверкамп, один з кращих фахівців муніципалітету Вінтерсвейк, має 40-річний досвід у плануванні та розвитку міст, дослідник, політик, професор, стратег, менеджер проектів і учасник переговорів. Він працював у національному уряді на різних консультаційних посадах, зараз працює в місцевій раді Вінтерсвейку.

Онлайн зустріч буде присвячено дискусії про переваги міжнародного міжмуніципального партнерства та про важливість розробки плану дій для сталого енергетичного розвитку громади.

Довідково: Вінтерсвейк (Winterswijk) — муніципалітет розташований на сході Нідерландів, має населення 29 022 жителів, посилання на офіційний сайт громади: Home | Winterswijk

Посилання на зустріч 27 липня:

Подключитися до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/81231336984?pwd=Ykg2TUkwVFRnMG52MGFEbnd5NkJRUT09

Ідентифікатор конференції: 812 3133 6984

Код доступу: Vn6pJ6

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

Забезпечуватиметься синхронний переклад.

Попередні записи вебінарів є доступними на сторінці VNG International у фейсбуці.

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України