Шановні колеги,

3 серпня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна сесія Весняно-літньої школи для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від Агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

 

Тема: «Стратегії (пере)будови нерухомості».

 

Спікер: Герард Оверкамп, один з кращих фахівців муніципалітету Вінтерсвейк, має 40-річний досвід у плануванні та розвитку міст, дослідник, політик, професор, стратег, менеджер проектів і учасник переговорів, працював у національному уряді на різних консультаційних посадах, зараз працює в місцевій раді Вінтерсвейку.

 

Онлайн зустріч буде присвячено дискусії про стратегії (пере)будови нерухомості. Спікер заходу розповість про систему розвитку нерухомості та про вимоги до забудов в Нідерландах, типи організацій забудовників та їхні функції, а також поділиться прикладами ефективної реконструкції комунальної нерухомості з практики муніципалітету Вінтерсвейк.

 

Довідково: Вінтерсвейк (Winterswijk) — муніципалітет розташований на сході Нідерландів, має населення 29 022 жителів, посилання на офіційний сайт громади: Home | Winterswijk

 

Посилання на зустріч в Zoom:

https://us02web.zoom.us/j/87169993952?pwd=dFhNdXRMeUxhU2doNFQvOTFhWUxFdz09

 

Ідентифікатор конференції: 871 6999 3952

 

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Забезпечуватиметься синхронний переклад.

 

Попередні записи вебінарів можна переглянути на сторінці VNG International у фейсбуці за посиланням

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України