Шановні колеги,

10 серпня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна сесія Весняно-літньої школи для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від Агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

 

Тема: «Мобільність як сервіс»

 

Спікер:

Микита Бірюков – посадовець місцевої ради муніципалітету Утрехт,  керівник проєкту «Утрехт – мобільне місто», до повномашстабної агресії – заступник директора Департаменту транспорту і комунікацій Маріупольської міської ради.

 

Онлайн зустріч буде присвячено дискусії про мобільність як один із сервісів, що забезпечується муніципалітетом. Зокрема, спікер заходу розповість про стратегічне планування мобільності на прикладі муніципалітету Утрехт.

 

Довідково: Утрехт — муніципалітет у Нідерландах, розташований біля розгалуження рукавів Рейну (Ауде-Рейн і Вехт) і каналу Мерведе. Населення становить 288,732 тисячі жителів, в агломерації 462 тисяч осіб. Це великий торговельно-транспортний центр з такими розвинутими галузями, як металургія, машинобудування (у тому числі моторобудування), хімічна, текстильна, швейна промисловість. Місце проведення міжнародних ярмарків. У місті розташований університет (заснований ще 1636), що є найбільшим у країні. Посилання на офіційний сайт муніципалітету Утрехт:

https://www.utrecht.nl/city-of-utrecht/

 

Посилання на зустріч в Zoom 10 серпня

https://us02web.zoom.us/j/81809499846?pwd=dTBET084bHQ5NG5CMDR4S002YXB1Zz09

 

Ідентифікатор конференції: 818 0949 9846

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Попередні записи вебінарів можна переглянути на сторінці VNG International у фейсбуці за посиланням

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України