Шановні колеги

17 серпня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна сесія Весняно-літньої школи для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від Агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

 

Тема: «Досвід муніципалітету Утрехт: організація місцевої влади, діяльність виконавчих органів, розподіл повноважень та особливості партиципативної процедури ухвалення рішень».

 

Спікери:

Труді Тіммерман – проєктний менеджер муніципалітету Утрехт,

Марк Лігтвот – керівник департаменту управління проєктами муніципалітету

Утрехт.

 

Онлайн зустріч буде присвячено дискусії про засади взаємодії депутатського корпусу і виконавчих органів, пояснять специфіку структури арарату ради, та ознайомлять нас із загальними засадами розподілу повноважень між структурними підрозділами ради на прикладі муніципалітету Утрехт.

Окрему увагу спікери зосередять на питаннях партиципативної процедури  ухвалення рішень, що стосуються життєдіяльності муніципалітету.

 

Довідково: Утрехт  – муніципалітет у Нідерландах, населення якого становить 288,732 тисячі жителів. Посилання на офіційний сайт муніципалітету Утрехт: https://www.utrecht.nl/city-of-utrecht/

 

Посилання на зустріч в Zoom 17 серпня:

 

https://us02web.zoom.us/j/87683709537?pwd=dUxJaGpLT2ZnRWNvYTN0R09SajE2QT09

 

Ідентифікатор конференції: 876 8370 9537

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Попередні записи вебінарів можна переглянути на сторінці VNG International у фейсбуці за посиланням

 

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування

України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого  самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України.