Шановні колеги,

31 серпня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна сесія серії фахових вебінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від Агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

 

Тема: «Досвід муніципалітету Еде: аграрна політика громади як запорука її економічного розвитку»

 

Спікерка:

Ліда Дік – проєктна менеджерка з питань розвитку сільського господарства муніципалітету Еде. З 2016 року працює над докторським дослідженням у сфері лісової та природної політики та публічного управління. Працювала помічником із стратегічної політики в провінції Гелдерланд. Сфера її наукових досліджень: ефективне сільськогосподарське природокористування.

 

В ході онлайн зустрічі Ліда Дік розповість про розвиток сільського господарства в Нідерландах, особливості аграрної політики на рівні муніципалітету та умови ефективного стимулювання розвитку фермерства з боку місцевої влади. Буде проаналізовано проблеми, з якими стикаються у цій сфері нідерландські муніципалітети. Також, спікерка розповість про політику Європейського Союзу, спрямовану на стимулювання розвитку сільського господарства та сільських територій з метою підвищення їх конкурентоспроможності, забезпечення альтернативних джерел доходу в сільській місцевості та зміцнення соціальної єдності в аграрних регіонах. 

 

Довідково: Еде — місто в голландській провінції Гелдерланд, розташоване на західному схилі Велюве та в південній долині Гелдерзе. Чисельність населення Еде - 76 750 жителів. Еде відомий битвою під Арнемом. У Другій світовій війні це місце відіграло важливу роль через висадку повітряного десанту союзних військ у вересні 1944 року в рамках операції «Маркет Гарден». Щороку повітряні посадки на Гінкельсе Хайде приваблюють до Еде тисячі відвідувачів. Посилання на офіційний сайт Муніципалітету: https://www.ede.nl/

 

Посилання на зустріч в Zoom 31 серпня:

https://us02web.zoom.us/j/89061369977?pwd=bnZoQXJXNUZTdTh3Rk9BcE80b044Zz09

 

Ідентифікатор конференції: 890 6136 9977

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Попередні записи вебінарів можна переглянути на сторінці VNG

International у фейсбуці за посиланням

 

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування  України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України.