План відновлення та розвитку Очаківської територіальної громади до 2027 року

30 серпня 2023 року відбувся онлайн – захід, присвячений презентації Плану відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громад, в межах проекту  « Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», який реалізується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Нідерландів ( VNG International) у партнерстві з Асоціацією міст України. 

Громадськості представлений затверджений План відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади до 2027 року. Відбулось ознайомлення з ключовими розділами плану: стратегічними пріоритетами  та « Деревом цілей» відновлення   та розвитку, заходами та завданнями Плану, каталогом проектних ідей з відновлення та розвитку.

Обговорені питання розробки та коригування Плану, створення та діяльності Комітету з моніторингу та контролю реалізації громадськості  у цих процесах.

Охарактеризовано ключові завдання та організаційні аспекти діяльності Комітету з моніторингу та контролю реалізації Плану  ,визначено приблизний графік його створення та початку діяльності.

 До участі у діяльності Комітету з моніторингу та контролю реалізації Плану   запрошуються представники громадськості, активісти, представники громадських організацій та усі небайдужі до питання відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади.

Повний запис заходу можна переглянути за посиланням:

https://us02web.zoom.us/rec/share/8beZBz6-6fJvhOfwNgtleEzXkbmzXc9dMMUG3s7dHH5gXzMlS_bA_WVHxrLQ9mdn.74xGDnVDsme0bhxK

 

Код доступа: CO930D=a