Шановні колеги,

14 вересня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна 19-та сесія серії фахових вебінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від Агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

 Тема: «Відбудова України: підзвітність, прозорість та інклюзивність».

 Спікер заходу:

Герхард Деккер, керівник відділу досліджень і статистики Міністерства охорони здоров'я, добробуту та спорту королівства Нідерландів. Засновник компанії «Динаміка розселення», яка надає послуги, пов’язані з процесами міського та регіонального планування. Компанія спеціалізується на допомозі планувальникам складати якісні плани на основі обґрунтованих досліджень, стратегій і моделей управління.

Має багаторічний досвід консультування місцевих та регіональних органів влади щодо інформаційного врядування, управління підрозділами стратегічної інформації, розробки планів розвитку територій, оновлення міст, оцінки впливу на навколишнє середовище.

 

Теми, які будуть розглянуті під час вебінару:

- прозорість, підзвітність та їх роль у збільшенні довіри та надійності;

- роль участі громадян у зміцненні соціальної згуртованості та інституційної легітимності;

- фіскальна надійність та підзвітність у внутрішній та зовнішній політиці;

- виклики та завдання, що постануть перед українським суспільством, пов'язані з відбудовою України після війни;

- важливість швидкої реалізації найбільш важливих реформ у контексті вимог донорів та можливого вступу України до ЄС.

 

Герхард Деккер розповість про умови Європейської підтримки, на яку зможе

розраховувати Україна після війни, пояснить особливості інтеграції інструменту «RebuildUkraine» в бюджет ЄС, та важливість процесів забезпечення прозорості та підзвітності. Проаналізує вплив реалізації реформ у сфері посилення верховенства права та боротьби з корупцією на готовність демократичного світу надалі підтримувати Україну.

 

Дискутуватимемо про роль органів місцевого самоврядування у відновленні

та розвитку, та про ті виклики, які пов'язані з розривом між можливостями сталого розвитку для різних регіонів України, обговоримо роль уряду та громадян у подоланні цього розриву. Очікуємо, що вебінар надасть учасникам глибоке уявлення про наріжні камені демократії, та важливість розвитку легітимних інституцій і довіри для успішного відновлення України.

 

Посилання на зустріч в Zoom 14 вересня:

https://us02web.zoom.us/j/87335503659?pwd=cmpBR1pYTG9CWWM2M21VZkhNcWJBdz09

 

Ідентифікатор конференції: 873 3550 3659

 

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Попередні записи вебінарів можна переглянути на сторінці VNG International у фейсбуці за посиланням

 

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України