В Очакові планують звести нові багатоповерхівки

02 квітня в малій залі Очаківської міської ради, як і планувалось, пройшли громадські слухання щодо обговорення детального плану забудови території двох земельних ділянок для зведення багатоповерхових житлових будинків.

Автор і розробник проекту Олег Атанасов розповів присутнім, що для проекту забудови розглядаються дві земельні ділянки в Очакові. Одна з них - в західній частині міста. Це пустир по вулиці Шмідта площею 0,36 га. Автор проекту відзначив, що географічне розташування, наявність комплексу інженерної та транспортної інфраструктури, безпосередня близькість до об’єктів соціального обслуговування та відпочинку дає можливість використовувати дану земельну ділянку для розміщення багатоквартирної житлової забудови.

За проектом тут планується зведення одного дев’ятиповерхового тридцяти двох квартирного житлового будинку з облаштуванням зеленої зони, дитячих майданчиків та об’єктів благоустрою.  Друга земельна ділянка орієнтованою площею 0,60 га розташована по вул. Дегтярьова. Детальний план цієї території передбачає розміщення восьми дев’ятиповерхових будинків - по чотири на 32 та на 36 квартир. Розробник зазначив, що на першому поверсі багатоквартирної забудови можливе розміщення об’єктів підприємницької діяльності, зокрема, спортивних залів, пунктів громадського харчування та інших. Крім того, на ділянці заплановано розташування трьох будівель для комерційного використання, передбачено облаштування зеленої зони площею 14835 м2 та наземного паркінгу площею 1681 м2 по всьому периметру земельної ділянки.
Очікується, що загальна чисельність людей, які проживатимуть в новобудовах дорівнює близько тисячі осіб.

Доповнюючи інформацію, надану розробником проекту, Очаківський міський голова Сергій Бичков зауважив, що сьогодні в нашому місті існує нагальна потреба у забезпеченні житлом городян. Черги на отримання квартир, які створювались багато років тому, ніхто не відміняв. І люди все ще живуть в надії отримати житло. Особливо гостро стоїть потреба у виділенні квартир пільговим категоріям громадян, до яких відносяться учасники бойових дій, інваліди, багатодітні родини та інші. Сергій Бичков наголосив, що ініціатива у розробленні детальних планів належить міській владі. Для цього були залучені фахівці відповідних галузей. Після затвердження детальних планів на черговій сесії міської ради, що відбудеться 13 квітня, можна запрошувати інвесторів та інших підприємців для організації роботи.

Редакція міської газети «Очаків»