У «чистий четвер» – чисте місто!

За давньою традицією, напередодні Великодня, у «чистий четвер», кожний господар чи господиня наводять лад у своїх оселях: упорядковують двори, городи та сади. Та для того, аби у світлий День – Воскресіння Христового, не тільки домівки, а й наше рідне місто було чистим та охайним, 05 квітня, саме у «чистий четвер», представники місцевої влади вийшли на загальноміський суботник.

Протягом декількох годин працівники виконавчого комітету Очаківської міської ради на чолі з міським головою Сергієм Бичковим, трудові колективи управлінь, відділів, служб, організацій та установ міста упорядковували закріплені території. У рамках масового прибирання зібрали листя, вивезли сміття та обкопали клумби.

Працювали активно, злагоджено, з піднятим настроєм, адже усім приємно бачити навколо себе чисте довкілля та особливо тоді, коли оживає природа.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська