В Очакові продовжуються роботи з ремонту доріг

Однією з актуальних та найбільш болючих тем в Україні – є тема капітального ремонту доріг та утримання їх в належному стані. Дана тема актуальна і для нашого міста.

Проблеми у сфері дорожнього господарства завжди знаходяться в центрі уваги місцевої влади. На сьогоднішній день в Очакові продовжується поточний ремонт доріг, де немає твердого покриття. Зокрема, вже частково здійснений відповідний поточний ремонт доріг по вулицям Шмідта, Шамборського та Шевченка.

На даний час ведуться роботи з ремонту доріг по вулиці Пилипа Морачевського (колишня Частника). Далі буде здійснений ремонт по вулиці Олексія Галкина (колишня Гладкова). До речі, минулого року по вулиці Олексія Галкина була проведена повна заміна водопровідної мережі, замість старої металевої труби прокладено сучасну поліетиленову.

А з настанням сприятливих погодних умов (підвищенням температури) в місті розпочнеться ямковий ремонт доріг з твердим покриттям за рухом громадського транспорту.

Усі роботи з оновлення дорожнього покриття виконують працівники Очаківської філії ДП «Миколаївоблавтодор».

Слід зауважити, що поточний ремонт асфальтового покриття вулиць міста нині має подвійне соціальне значення. По-перше, це, безумовно, комфорт та безпека учасників дорожнього руху і пересічних городян, а по-друге, це можливість утримувати свої родини на більш-менш пристойному рівні для робітників Очаківського райавтодору. Завдяки замовленням Очаківської комунальної служби благоустрою, виконання яких фінансується з міського бюджету, працівникам Очаківського райавтодору вдається виплачувати заробітну плату. Тому акцентуємо увагу на тому, що принципова позиція місцевої влади – це надання роботи саме мешканцям нашого міста.

Нагадаємо, що на оновлення дорожнього покриття в міському бюджеті на 2018 рік передбачено 3 млн грн.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська