Шановні колеги,

16 листопада (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна сесія із серії фахових вебінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Тема: «Досвід Нідерландів: роль головного архітектора та Ради державних

радників у сфері архітектурної політики».

 

Спікер заходу:

Павло Гороховський – архітектор та радник Dutch Board of Government Advisors (CRa), член правління «Ukraine – Netherlands Urban Network». Він бере участь у державних радах з питань просторової якості, він також є членом ініціативи UNUN (Ukraine – the Netherlands Urban Network) – зростаючого товариства українців у Нідерландах, голландських архітектурних і просторових організацій та інших фахівців у галузі просторового планування, які об’єднали зусилля для обміну знаннями в контексті відновлення України.

 

На вебінарі ми поговоримо про Раду, яка є важливим консультативним органом для Державного уряду, що впливає на архітектурну політику Нідерландів та спрямовує її шляхом надання експертних порад та настанов щодо проєктування та планування; ревізію урядових проєктів та сприяння якості та стійкості в архітектурі. Окрім того, ми розглянемо їх підхід, проєкти та поточну програмну лінію на наступні роки.

 

До участі у вебінарі запрошуються сільські, селищні, міські голови та їх заступники, керівники структурних підрозділів виконавчих органів місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, до компетенції яких належать питання капітального будівництва, містобудування та земельних ресурсів, управління майном комунальної власності, фахівці сфери проектної діяльності та залучення інвестицій, а також інші зацікавлені особи.

 

Посилання на зустріч в Zoom 16 листопада:

https://us02web.zoom.us/j/81465573247?pwd=ODMwdStMZ1l0aS9CYzZkV3cwb3ZmQT09

 

Ідентифікатор конференції: 814 6557 3247

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1 година.

 

Довідково: UNUN (Ukraine Netherlands Urban Network) – платформа для українських та нідерландських фахівців у галузі просторового планування, заснована в Нідерландах. UNUN сприяє обміну знаннями для проектування та

відбудови стійкого українського суспільства в Європейському Союзі, створює та підтримує професійну мережу для реконструкції України.Ця мережа призначена для натхнення, розвитку та обміну інформацією з кращими українськими та нідерландськими практиками просторових трансформацій. UNUN залучає нідерландських партнерів та організовує різні заходи для українських архітекторів та урабаністів. Студійні візити до кращих архітектурних бюро для обміну досвідом та натхнення (MVRDV, KuiperCompagnos, Orange Architects, OMA), неворкінг івенти, екскурсії для представників українських громад, дуо-лекції (Флоріс Алкемаде та Леся Топольник, Пол Геррецен та Олександр Шевченко і Назар Коваленко), вокшопи.

 

Дізнатися більше про роботу UNUN (Ukraine Netherlands Urban Network) Ви

зможете, переглянувши записи минулих лекцій UNUN на каналі YouTube за посиланням: www.youtube.com/playlist?list=PLJjjzvphdRz0n1JS6GUTvlFHQHtDLBfOt

 

Також, ми запрошуємо Вас переглянути онлайн курс від TU Delft (Tools for Post Conflict Urban Recovery), ініційований та створений за підтримки Роберто Рокко та Каролайн Ньютон у партнерстві з UNUN. Курс відбувся у травні – липні 2023 року та був спрямований на обговорення просторових стратегій інтегрованого відновлення міст у постконфліктних умовах.

Деталі та записи лекцій доступні на YouTube каналі за посиланням:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJjjzvphdRz0n1JS6GUTvlFHQHtDLBfOt

 

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України