Відбулось чергове засідання сесії Очаківської міської ради 7 скликання

У п’ятницю, 13 квітня, відбулось чергове засідання сесії Очаківської міської ради, на якій були присутні 23 народних обранця. На порядок денний пленарного засідання було винесено більше 40 питань.

Про роботу за 2017 рік на сесії прозвітували начальник відділу освіти Очаківської міської ради Людмила Голян та начальник управління соціального захисту населення Очаківської міської ради Любов Савчук.

Заслухавши звіти посадовців про роботу за минулий рік, депутати перейшли до розгляду інших питань, чималу увагу приділивши проблемам соціального захисту населення.

Зокрема, депутати розглянули питання щодо надання жителям міста одноразової матеріальної допомоги на лікування. Так, за рішенням народних обранців, одноразову матеріальну допомогу у разі виникнення невідкладного стану, пов'язаного  з оперативним  лікуванням  і  гострими захворюваннями отримають жителі міста: двоє осіб з онкологічними захворюваннями по 3000 грн. та одна особа з інвалідністю І групи також у розмірі 3000 грн. Допомога на лікування буде надана і малозахищеним верствам населення міста: 7 осіб отримають допомогу у розмірі по 500 грн та 2 особи по 1000 грн.

З причини відсутності підтверджуючих документів щодо проведення оперативного лікування та неналежності до категорії малозабезпечених осіб 3 особи отримали відмову.

Крім того, депутати проголосували за надання одноразової матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення малозабезпеченим та пільговим категоріям населення міста, яку, за їх рішенням, по 3000 грн отримають один пенсіонер та одна малозабезпечена особа.

Окремим рішенням депутатів Очаківської міської ради були затверджені натуральні норми забезпечення населення твердим пічним побутовим паливом та скрапленим газом та встановлені показники їх вартості, відповідно до яких населенню міста у поточному році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Так, натуральні норми для надання житлових субсидій готівкою становлять: тверде паливо – 2 тонни на домогосподарство на рік; скраплений газ, який використовується для приготування їжі – 2 балони (42кг) на рік на домогосподарство з 1-2 осіб; 3 балони (63кг) з 3-4 осіб та 4 балони (84кг) з 5 і більше осіб. Для надання пільг готівкою: тверде паливо – 1 тонна на рік на домогосподарство; скраплений газ – 1 балон (21кг) на рік на домогосподарство. Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу становлять: тверде паливо – 2424,16 гривень за 1 тонну; скраплений газ – 242,42 гривень за 1 балон (21кг).

Внесли народні обранці деякі зміни та доповнення і до Міських програм. Зокрема, були внесені зміни до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота», міської Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків та міської Програми підтримки і розвитку комунального підприємства «Артанія».

Заслухавши, в ході засідання, інформацію начальника фінансового управління Очаківської міської ради Ольги Козловської, народні обранці також внесли зміни до міського бюджету. Зокрема, були внесені зміни до доходної частини та до видаткової частини бюджету міста Очакова на 2018. Так, з урахуванням внесених змін, уточнені бюджетні призначення головним розпорядникам коштів на 2018 рік становитимуть: по загальному фонду – 111872,279 тис. грн., по спеціальному фонду – 12189,035 тис. грн.

У складі видатків міського бюджету 2018 року кошти на реалізацію міських галузевих програм були затверджені у сумі 19665,277 тис. грн., з них по загальному фонду – 14787,468 тис. грн., по  спеціального фонду – 4877,809 тис. грн.

З метою гармонійного виховання, фізичного розвитку, самореалізації та набуття навичок здорового способу життя депутати цього дня надали згоду відділу освіти Очаківської міської ради на відкриття відділення верхової їзди   в Очаківській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Крім того, під час пленарного засідання, депутатами було ухвалено й ряд житлово-комунальних, архітектурних та земельних рішень, які присутнім представили начальник управління житлово-комунального господарства Тетяна Бурова, начальник відділу регулювання земельних відносин Ніна Бутурліна та начальник відділу архітектури та містобудування Людмила Богун.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська