З нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на площі міста відбувся святковий концерт

«Перемога. Одна на всіх» – саме під такою назвою 9 травня, на міській площі, відбулась концертна театралізована програма, присвячена 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яку підготував відділ культури, молоді, спорту, туризму та релігії Очаківської міської ради.

До Дня Великої Перемоги відділом культури був також оголошений конкурс з написання учнівських творів на тему «Внесок українського народу в перемогу над нацизмом»

, у якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста: Володимир Чубов (9 клас ЗОШ № 1), Крістіна Бережевська (11 клас ЗОШ № 2), Аліна Жукова (9 клас ЗОШ № 4) та Юлія Дмитренко (9 клас ЗОШ № 2). За результатами проведеного конкурсу переможцем став учень 9-го класу ЗОШ № 1 Володимир Чубов, твір якого найближчим часом буде опублікований в міській газеті «Очаків». До того ж, за свої старання Володимир отримав грошову винагороду – премію у розмірі 500 грн, яку, в ході заходу, вручила т.в.о. директора Центру культури і дозвілля Іляна Віскаліна. Інші учасники міського конкурсу отримали грошову винагороду у розмірі 150 грн.

Своїм талантом в цей день прикрасили сцену місцеві артисти-вокалісти: В.Зволинський, В.Тринько, В.Рославський, О.Кабаков, М.Богатікова, А.Чорна, О.Паученко, В.Гудкова, С.Самойлов, гурт «Соколи» (керівник О.Старовойтов),  гурт «Адмірал» та дитячий вокальний ансамбль «Зоряни» під керівництвом Анастасії Чорної.

Приємно здивував виступ ведучого заходу Олександра Клєпаса, який вперше заспівав на сцені, виконавши пісню «Письмо из 45-го».

Бурхливими оплесками зустрічали глядачі і танцювальні колективи  –  народний ансамбль танцю «Золотий колос» під керівництвом заслуженого працівника культури України Світлани Козлової, зразковий ансамбль народного танцю «Радість» під керівництвом заслуженого працівника культури України Тетяни Поночевної та колектив естрадного танцю «Нова Галактика» під керівництвом Віри Глушкової.

Відзначення Дня Великої Перемоги в цей день завершилось святковим салютом, який прогримів у небі ввечері, після закінчення концертної програми.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська