9 травня в Очакові відбулись спортивно-розважальні змагання «Богатирські ігри»

Представники силового блоку державних формувань 9 травня взяли участь у спортивно-розважальних змаганнях «Богатирські ігри», які організували та провели на міському стадіоні «Артанія» працівники відділу культури, молоді, спорту, туризму та релігії Очаківської міської ради.

Позмагатись за титул найсильнішого цього дня зібрались учасники шести команд: спортивного клубу «Майський», Очаківського сектору ДСНС України, прикордонники, правоохоронці та військові Очаківського гарнізону – в/ч А 2637 та в/ч А 1430.

Перше місце вибороли захисники громадського спокою – службовці правоохоронних органів, яких поряд з іншими учасниками привітав начальник Очаківського військово-морського гарнізону капітан 1 рангу Віталій Харченко.

Н.Заборова (Редакція міської газети «Очаків»)

Фото: С.Кузнець