Зустріч з представниками АТ «Ощадбанк»

10 травня у малій залі виконкому Очаківської міської ради відбулась зустріч керівників та бухгалтерів відділів, управлінь міської ради та комунальних підприємств міста з представниками АТ «Ощадбанк».

Начальник філії – Миколаївське регіональне управління АТ «Ощадбанк» Дмитро Ільяшенко розповів про проект «Муніципальна картка», який запроваджується для підвищення соціального захисту, розвитку безготівкових розрахунків та доступу до численних послуг.

Муніципальна картка – це сучасна чипова пластикова картка з функцією безконтактних платежів, яка покликана полегшити життя городянам, адже передбачає багатофункціональне призначення. Насамперед вона слугуватиме для пенсійних і соціальних виплат, отримання адресної соціальної допомоги, субсидій, приймання платежів за комунальні послуги, пільгового проїзду у міському транспорті. Картка міститиме соціальний додаток, дозволятиме брати участь у всіх програмах лояльності тощо. За словами Дмитра Миколайовича, такою карткою очаківці зможуть розраховуватись і у соціальному магазині. А згодом її можна також доповнити іншими різноманітними сервісами, зокрема, й щодо знижок на ліки, щодо електронного голосування за ті чи інші проекти органів місцевого самоврядування та ін.

Присутній на зустрічі міський голова Сергій Бичков звернувся до представників Ощадбанку з тими питаннями, які в першу чергу будуть цікавими для нашого міста при впровадженні даного соціального проекту. Зокрема, Сергій Миколайович запитав про можливість оформлення відповідних карток дітям при отриманні паспорту громадянина України. Він зауважив, що за допомогою цих карток міська влада мала б змогу нагороджувати обдарованих дітей, здійснювати соціальні виплати або допомоги дітям з малозабезпечених сімей та ін. Поцікавився очільник міста і питанням можливості впровадження картки в мережі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. 

Що ж стосується медицини, Дмитро Ільяшенко акцентував увагу на тому, що за допомогою муніципальної картки можлива реалізація електронного запису на прийом до лікаря. І звичайно ж, можна створити і електронний медичний реєстр. Усі дані про пацієнта можна буде отримати у базі, підключившись до BankID, де усі городяни вже ідентифіковані.   

Обговорили присутні цього дня і питання створення муніципального транспорту, і фінансування соціальних проектів, пов’язаних з капітальним будівництвом, реконструкцією, купівлею комунальної техніки тощо за допомогою фінансових інструментів таких як кредитування, лізинг, випуск облігацій. 

Завідувач сектору інформаційної діяльності

 та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

 Я.О.Кухарська

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: gorispolk@ukrpost.ua

 

Перегляди статей
75017