До уваги жителів Очакова!

Згідно з планом проведення командно-штабних та тактико-спеціальних навчань координаційними групами АТЦ при регіональних органах СБ України з антитерористичної тематики у 2018 році, з 21 по 25 травня в Очакові планується проведення тактико-спеціального навчання на тему «Підготовка та проведення антитерористичної операції на території міста Очаків з елементами контр-диверсійної операції.

Метою навчання є набуття досвіду та практичних навичок членами регіональної координаційної групи та її штабу в підготовці та проведенні контр-диверсійної операції.

Проведення навчань планується здійснити на території міста Очаків та чорноморського узбережжя (пляжних зон Очакова), а також в акваторії Дніпро-Бузького лиману.

З метою ліквідації контр-диверсійної групи та звільнення (можливих, потенційних) заручників з числа місцевих жителів (перехожих або членів трудових колективів), а також для припинення протизаконних дій на території міста Очакова правоохоронні органи, воїни СЗУ, прикордонники та державні службовці і посадові особи місцевого самоврядування вживатимуть оперативних дій, які можуть збентежити місцеве населення.

В зв’язку з цим, наголошуємо на необхідності дотримання громадського порядку  в місті під час проведення навчань.

Нагадуємо про необхідність мати при собі паспорт громадянина України або будь-якого посвідчення особи. Ця вимога стосується постійного носіння таких документів в прикордонних районах нашої держави, до яких відноситься і наше місто.