В Очакові святкували Міжнародний день захисту дітей

Щороку, з настанням літа ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей – свято радості та сподівань. Саме у цей час у дітей розпочинаються довгоочікувані канікули, які асоціюються з безтурботною порою дитинства. Весело, радісно та емоційно розпочались 01 червня святкування в центрі нашого міста.

З десятої години ранку на міській площі відбувались різноманітні заходи. Святкова програма виявилась насиченою та цікавою не тільки для дітей, а й для їх батьків.

Естафета «Веселі старти» об’єднала цього дня усіх: і дорослих, і малих. Чарівні матусі з малюками у дитячих візочках, дітвора на біговелах, самокатах та велосипедах з захопленням та ентузіазмом долали «Звивисту доріжку».

Запальні танцювальні флешмоби за участі учнів загальноосвітніх шкіл міста, конкурси, ігри, змагання з Beyblade – все це створило дружню атмосферу свята. Крім того, маленькі мешканці нашого міста мали змогу цього дня відчути себе справжніми митцями, взявши участь у конкурсі дитячих малюнків на асфальті «Мій дім – моя країна», в яких юні майстри пензля відобразили свої думки. Показала малеча свої вміння і у майстер-класах з квілінгу, ткацтва, петриківського і пальчикового розпису та інше. А родзинкою заходу став ведмідь-аніматор, який цього дня веселив публіку своїми кумедними танцями.

Найбільше радості та море позитивних емоцій викликало у дітвори яскраве та видовищне шоу вогнеборців, під час якого місцеві рятувальники продемонстрували гасіння умовної пожежі водою та піною.

Окрім веселого настрою та незабутніх вражень від свята, діти в цей день вдосталь поласували морозивом та отримали різноманітні призи, про які заздалегідь подбали депутати Очаківської міської ради.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська