У Міжнародний день захисту дітей на центральній площі міста відбулась концертна програма «Феєрія танцю»

У Міжнародний день захисту дітей на центральній площі відбулась концертна програма під назвою «Феєрія танцю», яку відкривав запальний танок «Український святковий» у виконанні народного ансамблю танцю «Золотий колос» під керівництвом художнього керівника заслуженого працівника культури України Світлани Козлової.

Зі святом малечу привітала секретар Очаківської міської ради Валентина Кифоренко, побажавши дітям безтурботного щасливого дитинства, море посмішок та радощів.

Разом з начальником управління у справах дітей Євгенією Адіяновою Валентина Вікторівна вручила дипломи та пам’ятні подарунки учасникам міського творчого конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші» – Емірі Уяник, Яні Татаренко, Дмитру Рудницькому, Олексію Яланжі, Олександру Залозному, Софії Логвіновій, Аліні Жуковій, Олександру Шевченку, Валерії Тригубі та Артуру Бекоєву.

З побажаннями міцного здоров’я, щастя, злагоди та миру до привітань долучився і заступник міського голови Олексій Васьков. У своєму виступі посадовець зазначив, що у місті Олександрія незабаром проходитимуть Всеукраїнські змагання з футболу «Шкіряний м’яч», участь в якому візьму наші юні футболісти – вихованці Очаківської дитячої юнацько-спортивної школи. «Наші юні чемпіони гідні цієї поїздки і ми сподіваємось, що вони приїдуть звідти з перемогою», – зазначив Олексій Віталійович та вручив картку учасника змагань – Тимофію Робульцю, Денису Мазуру, Денису Шавку, Дмитру Горбурову, Андрію Оліфиренку, Дмитру Москальову, Михайлу Соболю, Владиславу Соротяку, Андрію Громову та Даніїлу Пісковому-Мартем’янову. Крім того, заступник міського голови від депутатського корпусу, а також небайдужих підприємців міста вручив директору ДЮСШ Василю Саскевичу грошову премію для «непередбачених витрат» під час поїздки дітей на змагання.

Гучними оплесками глядачів цього дня супроводжувався кожен виступ учасників концерту. Прекрасні хореографічні композиції зразкового ансамблю народного танцю «Радість» (художній керівник заслужений працівник культури України Т.Поночевна), народного ансамблю танцю «Золотий колос» (художній керівник заслужений працівник культури України С.Козлова), колективу естрадного танцю «Нова Галактика» (керівник В.Глушкова) вражали своєю яскравістю. Чудовими й цікавими були виступи колективу спортивно-бального танцю «Клас» (керівник Т.Марченко) та спортивно-акробатичної групи зразкового ансамблю народного танцю «Радість» (хореограф А.Росинець). Сподобались глядачам і виступи театрального гуртка «Лілея» (ЗОШ № 4, керівник М.Давидова), і вихованців НВК «Сонечко» (Н.Чорна), і учасників танцювального гуртка «Мрія» (ЗОШ № 2, керівник Ю.Скрипка).

Хвилюючою миттю концертної програми стало нагородження випускників танцювальних колективів, які саме на цій площі робили свої перші хореографічні кроки, протягом одинадцяти років даруючи жителям міста своє мистецтво танцю.  В.о. начальника відділу культури Євдокія Беляєва разом з керівниками Світланою Козловою, Тетяною Поночевною та Вірою Глушковою вручили дітям грамоти та подарунки. Зворушливі слова, сміх та сльози – все це нагадуватиме випускникам про урочисту мить – проводжання їх наставниками у доросле самостійне життя.

Кульмінацією свята став видовищний парад місцевих байкерів, які колоною проїхали по вулиці Миру до центральної площі на своїх мотоциклах. Усі бажаючі мали змогу посидіти за кермом та сфотографуватись на «залізному коні».

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська