«НІБУЛОН» незабаром все ж зайде до Очакова

В цьому році компанія «НІБУЛОН» все ж планує здійснювати пасажирські перевезення за маршрутом «Кінбурнська коса - Очаків». Зараз ведеться підготовка до відкриття маршруту. Для цього компанія встановить плавучий причал на центральному міському пляжі Очакова.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про плани компанії почати свою діяльність в нашому місті з використанням причальних споруд портопункту «Очаків», що належить державному підприємству «Адміністрація морських портів України». Однак, судячи з усього, компанії «НІБУЛОН» не вдалося досягти необхідної взаємодії з керівництвом цього підприємства.

Як повідомив заступник Очаківського міського голови Олексій Васьков, роботи з монтажу плавучого причалу повинні початися з дня на день. Доступність до причалу буде забезпечуватися спуском на центральний пляж по вулиці Хетагурова Кости. При цьому відзначимо, що дана вулиця буде закрита для руху автотранспорту відпочиваючих. Машину можна буде залишити на автостоянці по вулиці Курортній або ж все таки випробувати долю і спробувати спуститися до пляжу на автомобілі, використовуючи вузьку дорогу між базами відпочинку «Динамо» і «Кооператор». Цей шлях досить сумнівний в питаннях безпеки дорожнього руху, і його, судячи з усього, зроблять платним, щоб обмежити кількість транспорту на території пляжу. Так що тим, хто захоче скористатися водним транспортом «НІБУЛОНа», доведеться, все ж подолати спуск до пляжу через центральні сходи.

Про вартість проїзду з Очакова на Кінбурнську косу поки компанія «НІБУЛОН» не повідомляє. Згодом інформацію з бронювання та купівлі квитків можна буде отримати за номером телефону (050) 394-74-83 або написавши на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вартість і розклад інших рейсів доступні на сайті www.nibulon.com в розділі «Пасажирські перевезення».

Редакція міської газети «Очаків»