В Очакові поповнили чергу на житло для учасників АТО

Житлове питання зберігає свою гостроту для українців. Покращення житлових умов потребують багато громадян країни. Серед них чимало переселенців-учасників АТО.

За ініціативи та наполягання комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і людей з інвалідністю у державному бюджеті на 2018 рік було передбачено субвенцію в розмірі 25 млн грн із держбюджету місцевим бюджетам для виплат грошової компенсації для купівлі житла для внутрішньопереміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Згідно з інформацією Міноборони, учасник АТО може отримати житло у випадку, якщо його житлові умови не відповідають санітарним або технічним вимогам, якщо він забезпечений житлом, площа якого не перевищує 13, 65 кв. м на одну особу, або ж має хронічні захворювання, у зв’язку з чим не може проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім’ї. Для того, щоб отримати житло, насамперед, військовослужбовцю необхідно стати на квартирний облік.

Тож, аби надати належну соціальну підтримку громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, члени виконавчого комітету Очаківської міської ради прийняли кілька рішень про взяття на квартирний облік та включення до списку осіб, які користуються правом першочергового отримання житла: Павла Васильовича Кучера, Радіона Володимировича Шемировського, Олега Олександровича Харьковського, Володимира Михайловича Павлюка та їх родини. Окремим рішенням на соціальний квартирний облік з правом першочергового отримання житла прийнято Михайла Олеговича Сазанського.

Редакція міської газети «Очаків»

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net