Підтримка Героїв АТО та членів їх сімей – одне з головних завдань влади

Напередодні Дня Конституції, 27 червня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко Очаків, зокрема пансіонат «Надія», де проходять оздоровлення учасники антитерористичної операції та члени їх сімей за рахунок обласного бюджету, передбачене обласною програмою «Турбота».

«Ми сьогодні разом зі свідомими депутатами, разом з іншими членами комісії, які підтримують учасників АТО, надаємо якісно інші можливості, ніж раніше.

Це говорить про відповідальність влади перед людьми, які виконували і виконують своє бойове завдання. Тому що завдання будь-якого чоловіка, коли потрібно, взяти на себе відповідальність і захищати нашу державу», –  підкреслив Савченко.

Від себе особисто та від імені тих, хто відчув допомогу держави, Олексій Савченко подякував депутатам обласної ради за підтримку його ініціативи щодо виділення коштів на оздоровлення учасників АТО.

«На 2018 рік ми передбачили 3,5 млн грн з обласного бюджету на оздоровлення та відпочинок учасників АТО та членів їхніх сімей (більше 830 чоловік). На сьогодні вже більше 200 учасників АТО з родинами скористалися можливістю відпочити у Рибаківці та Очакові, за що я вдячний депутатам обласної ради»,  – відзначив голова ОДА.

Миколаївська область стала чи не єдиною, хто виділяє кошти не тільки для бійців АТО, але і для членів їх сімей. Таким чином військовослужбовці та ветерани отримали можливість повноцінного сімейного відпочинку.

З 2 по 14 червня 28 учасників АТО з родинами вже отримали послуги з оздоровлення в оздоровчо-спортивному таборі «Лісотехнік» в селі Рибаківка, що обійшлось бюджету в 117,6 тис грн.  Ще 59 учасників АТО з членами їх сімей відпочивали в нашому місті у пансіонаті «Надія» з 16 по 27 червня.

З 23 червня по 4 липня отримують послуги з оздоровлення ще 89 осіб в Очакові та 30 осіб в оздоровчому таборі у Рибаківці.

До кінця року планується відпочинок ще 627 учасників АТО з членами їх сімей.

«Окрім передбаченого відпочинку, для учасників АТО ми розробили ще декілька программ. Це і можливість отримувати кошти на реалізацію бізнесових проектів для учасників АТО, підтримка волонтерських та ветеранських організацій, допомога в отриманні земельних ділянок, закриття квартирної черги, – зазначив голова Миколаївської ОДА. – Все це свідчить про відповідальне ставлення влади до наших сучасних героїв – тих людей, які виконували і виконують бойове завдання із захисту держави на Східних теренах», – резюмував Олексій Савченко.

Також перед присутніми виступив представник Асоціації учасників АТО в Миколаївській області Ілля Шполянський.

За матеріалами Миколаївської ОДА