Пропозиція

Приватне підприємство «Редакція районної газети «Чорноморська зірка» пропонує Вам до розгляду пропозицію щодо укладення договору на висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, задоволення інформаційних потреб громадян, інформування населення про діяльність депутатів, а також про інші події міста в цілому.

Повідомляємо, що з 14 червня 2018 року згідно Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», нашу комунальну організацію реорганізовано у приватне підприємство «Редакція районної газети «Чорноморська зірка» (код ЄДРПОУ 02474191).

Вже не перший рік ми маємо досвід співпраці з громадами, районною владою, установами, підприємствами  та організаціями на договірних взаємовигідних умовах. Оскільки близько третини передплатників нашого видання це жителі міста, наша редакція традиційно висвітлює події з життя громади Очакова впродовж багатьох років безкоштовно, що ми і будемо продовжувати робити, в першу чергу для наших передплатників.

Водночас пропонуємо вам розглянути нашу пропозицію щодо розміщення офіційних матеріалів органів влади та органів місцевого самоврядування у нашому виданні з укладенням відповідного договору. Наші тарифи лишаються незмінними з початку 2018 року і становлять: статті від підприємств, установ, організацій, які фінансуються з місцевого бюджету – 3,00 грн, оголошення – 4,00 грн (наказ редактора від 10.01.2018 р. № 1-в додається).

Газета «Чорноморська зірка» має 8 шпальт форматом А3, з виходом 1 раз на тиждень, розповсюдження – Очаківський р-н та м. Очаків. Тираж 1500 примірників.

Приблизний розрахунок: площа однієї сторінки 935 см кв. по 3,00 грн.= 2805, 00 грн.*52 номери, виходить 145860,00 грн. на рік. За бажанням кількість матеріалів може бути збільшено або зменшено. Матеріали з життя громади Очакова, культурно-масові заходи, події міста, які висвітлювались раніше у нашій газеті, друкуватимуться і надалі безкоштовно.

Варто зазначити, що укладення договору з нашим підприємством дасть можливість значною мірою зекономити бюджетні кошти, натомість газета, якій в наступному році виповниться 100 років (найстарша районна газета Миколаївської області), стане рентабельнішою з більш розширеним переліком послуг.

З повагою – директор ПП «РРГ «Чорноморська зірка»  Н.С.Пишук