Здорова нація – міцна країна

Велика, дружна спортивна очаківська родина зібралась на День Конституції, 28 червня, на міському стадіоні «Артанія», аби разом      довести, що лише завдяки здоровій нації наша держава може стати розвиненою і могутньою.

Цього дня на стадіон всіх запросили працівники відділу культури молоді, спорту, туризму та релігії Очаківської міської ради. Представник колективу, депутат міської ради Євгеній Кадоч­ніков привітав усіх зі святом, відзначивши, що сьогодні міська влада приділяє чимало уваги розвитку спорту в Очакові, активно підтримуючи різноманітні спортивні заходи.

Міський голова Сергій Бичков також завітав на стадіон, аби поспілкуватись з місцевими спортсменами у неформальній атмосфері, дізнатись про їх  потреби і побажання.

Відзначимо, що Олімпійський день в нашому місті проводився вперше. Проте, судячи з готовності до активної участі чималої кількості представників підростаючого покоління, можна передбачити, що подібні заходи стануть в Очакові регулярними.

Євген Кадочніков розповів, що Олімпійський день - це справжнє свято спорту, яке об’єднує людей незалежно від віку, статі, політичних і ре­лігійних уподобань та фізичних можливостей. «OlympicDay» - це свято людей з активною життєвою позицією. Додамо, що Oлімпійcький день прoвoдитьcя щoрoку майже в 200 країнах cвіту і приcвячуєтьcя cтвoренню Міжнарoднoгo oлімпійcькoгo кoмітету.

Після нетривалої урочистої церемонії відкриття на стадіоні розпочалися показові виступи з дзюдо, самбо, кіокушин карате, ашихара карате та пауерліфтінгу.

Свою майстерність з олімпійських видів спорту в цей день на стадіоні продемонстрували учні Очаківської дитячо-юнацької спортивної школи та дорослі городяни, які також опановують спортивну майстерність та покращують стан власного здоров’я завдяки регулярним заняттям на базі цієї школи.

Серед поціновувачів здорового способу життя, які об’єдналися в цей день, аби своїм прикладом довести, що спорт - це корисно і весело, були не лише спортсмени ДЮСШ, а і члени спортивного колективу - Центру бойових мистецтв Ашихара карате на чолі з тренером Юрієм Невінчанним, який подякував владі за запрошення і підтримку спорту в Очакові.

Захід пройшов у активній та дружній атмосфері і подарував всім присутнім гарний настрій та чимало позитивних емоцій, незважаючи на те, що цього дня серед учасників не було ні переможців, ні переможених. Кожен прагнув не лише показати свої спортивні здібності, а й довести особистим прикладом, що фізична культура і спорт - це не лише змагання та перемоги, а ще й користь для здоров’я і майбутнє нашої нації.

Редакція міської газети «Очаків»