Затверджені госпітальні округи

Кабінет Міністрів України затвердив перелік і склад чотирьох госпітальних округів Миколаївської області. Первомайський госпітальний округ включає м. Первомайськ, Врадіївський, Доманівський, Криво­озерський, Первомайський райони та загалом охоплюватиме населення в 163,2 тис. осіб. До складу Вознесенського госпітального округу увійшли м. Вознесенськ, м. Южноукраїнськ, Арбузинський, Братський, Веселинівський, Вознесенський, Єланецький райони. У ньому медичні послуги отримуватимуть 181,8 тис. осіб.

Східний госпітальний округ включає м. Баштанка, м. Новий Буг, Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Снігурівський райони. 147,3 тис. осіб отримуватимуть медичні послуги на території цього округу.

Очаків увійшов до складу Миколаївського госпітального округу      разом з м. Миколаїв, Березанським, Вітовським, Миколаївським,     Новоодеським та Очаківським районом. В цьому госпітальному окрузі      обслуговуватиметься аж  648,1 тис. осіб.

Редакція міської газети «Очаків»