Очаківський військово-історичний музей ім. О.В.Суворова презентував виставку «Еволюція посуду»

11 липня в Очаківському військово-історичному музей ім. О.В.Суворова відбулось урочисте відкриття виставки «Еволюція посуду» з фондової колекції Миколаївського обласного краєзнавчого музею.

«Начебто посуд – його не помічаєш в шаленому ритмі сучасного життя. Надто вже дрібниця, надто вже багато нині у людини різних проблем та турбот, щоб про нього міркувати. Все це зрозуміло, але уявіть, яким було б наше життя без посуду. Як ми їли б борщ та м'ясо по-французьки? Та що там їли? Як ми, взагалі, б готували їжу?», – відкриваючи виставку, зазначила молодший науковий співробітник Тетяна Федорова.

Тетяна Федорова разом з науковим співробітником Оксаною Поповою розповіли присутнім цікаві факти про історію виникнення посуду, столових приладів, про церемонію прийому їжі та інше.

На виставці, яку презентували працівники музею, представлений посуд періоду бронзи, античного світу та кінця XIX – другої половини XX століття. Тут можна побачити і оригінальний керамічний посуд, і колекцію пивних кухлів з гутного скла різноманітних форм та кольорів, і вишукані порцелянові чайники, тарілки, і дерев’яні ложки та виделки, і глиняні глечики, і металеві щипці для цукру та багато-багато іншого.

Працівники музею запрошують усіх бажаючих завітати на виставку. Ознайомитись з культурним надбанням можна щодня, окрім понеділка, за адресою: вул. Лоцманська, 11.

Виставка триватиме до кінця вересня.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська