Вітаємо з нагородами!

Згідно з поданнями начальника Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, військового комісару Очаківського районного військового комісаріату, начальника управління соціального захисту населення Очаківської міської ради та директора міського комунального підприємства «Очаківводоканал» Почесною грамотою виконавчого комітету Очаківської міської ради за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 27-ї річниці Дня незалежності України нагороджені:

перший заступник начальника Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області Марина Миколаївна Сладковська, завідувач сектору по роботі з персоналом Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області Ольга Федорівна Конівченко, головний спеціаліст Очаківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області Оксана Володимирівна Василенко, головний спеціаліст відділу з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Очаківської міської ради Світлана Володимирівна Пилипчук, мічман, начальник відділення зв’язку та інформації – начальник радіостанції Очаківського районного військового комісаріату Олександр Миколайович Скворцов, головний спеціаліст Очаківського районного військового комісаріату Іван Іванович Ромась, головний спеціаліст Очаківського районного військового комісаріату Володимир Степанович Климов, слюсар аварійно-відновлювальних робіт водопровідних мереж міського комунального підприємства «Очаківводоканал» Олег Васильович Зайчук, водій автотранспортного засобу міського комунального підприємства «Очаківводоканал» Василь Васильович Бабін, електрогазозварювальник міського комунального підприємства «Очаківводоканал» Валентин Володимирович Рябов.

Грамотою виконавчого комітету Очаківської міської ради за вагомий внесок у  розвиток освіти м. Очакова, результативну роботу щодо забезпечення навчання та виховання дітей, зразкове виконання посадових обов’язків та високий професіоналізм нагороджені: вчитель біології та екології Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 2 імені П.П.Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області Наталія Вікторівна Безлепкіна, тренер Очаківської дитячо-юнацької спортивної школи Роман Іванович Григорчик, директор ДНЗ № 2 «Золота рибка» Людмила Олександрівна Депринда, педагог-організатор Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 1 Очаківської міської ради Миколаївської області Олена Миколаївна Єгурнова, вчитель математики Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 1 Очаківської міської ради Миколаївської області Ірина Анатоліївна Катаєва, заступник директора з навчально-виховної роботи Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 1 Очаківської міської ради Миколаївської області Зоя Миколаївна Коваль, вчитель початкових класів Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 2 імені П.П.Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області Світлана Миколаївна Лозовська, вчитель української мови та літератури Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 4 Очаківської міської ради Миколаївської області Наталія Миколаївна Мартинчук, вихователь дошкільних груп навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад» «Сонечко» міста Очакова Наталія Іванівна Попова, директор ДНЗ № 1 «Дзвіночок» Лариса Іванівна Посунько, вихователь дошкільного закладу № 2 «Золота рибка» міста Очакова Ірина Леонідівна Скороход, вчитель математики Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 2 імені П.П.Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області Олена Олександрівна Токарєва, вчитель англійської мови Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 4 Очаківської міської ради Миколаївської області Ольга Олександрівна Теленеску, музичний керівник дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок» міста Очакова Олена Афанасіївна Трасіух, вчитель англійської мови Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 2 імені П.П.Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області Аліна Анатоліївна Череватенко, вчитель початкових класів Очаківської загальноосвітньої школи I – III  ступенів № 2 імені П.П.Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області Людмила Василівна Чорна.

За рішеннями виконавчого комітету Очаківської міської ради