Нові об’єкти благоустрою - на міських вулицях і пляжах

«Я люблю Очаків» - така архітектурна форма на центральній площі нашого міста була встановлена 21 серпня до Дня Незалежності України.

Подібні локації є традиційними та розміщені у багатьох містах світу.  Це своєрідне зізнання у любові до рідного міста має цілком мате­ріальне втілення - у металевих літерах білого кольору та червоному серці. Сама ж композиція розміщується на гранітному постаменті.    До речі, постаментом для нового об’єкту благоустрою послужили гранитні блоки, на яких колись, тут же в центрі, розміщувався пам’ятник Леніну. Ці два та інші блоки були збережені владою і готові до викорис­тання для наступних об’єктів благоустрою Очакова.

Встановлювали це «зізнання в любові» робітники Очаківської міської служби благоустрою, висловлюючи подяку за допомогу жителю міста В’ячеславу Шульцу.

Висота конструкції сягає більше трьох метрів. Виготовили її спе­ціалісти з Харкова. Такий подарунок для очаківців обійшовся бюджету у 95 тисяч з доставкою.

Урочисте відкриття об’єкту відбудеться 24 серпня, у День Незалежності України. Запрошуємо усіх бажаючих першими зробити селфі або ж фото на згадку про Очаків.

Я. Кухарська, завідувач сектору інформаційної діяльності 

та комунікацій з громадськістю апарату Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
220358