Шановні підприємці Миколаївщини!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня підприємця!

Підприємці є головною рушійною силою розвитку української економіки.
Ви створюєте нові робочі місця, випускаєте конкурентоспроможні товари та надаєте якісні послуги у різних сферах економіки. Завдяки вам Україна нарощує свій експортний потенціал.

Пріоритетом економічної політики Уряду України є створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, найвагомішою складовою якого є удосконалення регуляторного середовища підприємницької діяльності (дерегуляція).
Взаємодія з підприємницькою спільнотою, громадськими організаціями та об'єднаннями підприємців на шляху впровадження реформ є дуже важливою. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у цьому напрямку.
Уряд взяв за основу принципи партнерських відносин та діалогу з бізнесом. Мінекономрозвитку високо цінує взаємодію та взаємодопомогу в процесі вирішення проблем, що постають перед підприємцями. Завдяки нашим спільним зусиллям кожна родина має стати заможною, а країна - процвітаючою.
Дозвольте висловити Вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.
Щиро бажаю Вам вагомих досягнень і здобутків задля підвищення Вашого добробуту та України в цілому. Пам'ятайте, що Мінекономрозвитку завжди відкрите до Ваших ідей та пропозицій.

Перший віце-прем'єр міністр України -
Міністр економічного розвитку і торгівлі України
Степан КУБІВ