ДОЛИНА НАРЦИСІВ -ВІД ЗАКАРПАТТЯ ДО ЧОРНОГО МОРЯ

Під такою назвою в нашому місті 25 вересня поточного року відбувся перший творчий фестиваль осіб з обмеженими фізичними можливостями, на території санаторію "Борисфен". Організаторами даного заходу виступили міська громадська організація інвалідів(Калька Л.В.) та Очаківський міський молодіжний центр(Машура Д.М.).Прийняти участь у творчому заході приїхали особи з інвалідністю різних вікових категорій з різних куточків нашої України: Миколаєва, Одеси, Києва, Херсона, Коломиї, Вінниці.

Щиро привітали учасників творчого фестивалю: начальник відділу з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Очаківської міської ради  Ірина. Половинихіна ., голова міської громадської організації інвалідів Лілія Калька  та головний спеціаліст по організації відпочинку та оздоровлення  міського санаторію"Борисфен" Дмитро  Машура .

Фестиваль проходив в основних номінаціях:

-вокал, авторське виконання, хореографія.

Присутні приємно були вражені неповторною душевною красою, та талановитістю виконавців, кожен з яких складав невід'ємну частину єдиного цілого творчого єднання музики, краси, любові до прекрасного. І незважаючи на щоденні вади свого здоров'я, ці   особистості знаходять в собі  витримку, оптимізм та велику любов до життя- це сильні, незвичайні творчі особистості. Їх краса до життя, до прекрасного, незламність духу є гарним прикладом для всіх нас. Особисто для мене цей фестиваль відкрив неперевершеність талантів людей, які мають вади здоров'я., але своєю щоденною працею здобувають великих успіхів.

До вподоби глядачів стали виступи танцювального колективу "Ліберті"(м.Миколаїв),поетеси з  Херсонщини Тетяни Гладиш, Анни Манько(Одеська обл..),танцювального дуету колясочників Олега Демчука (м.Одеса) та Людмили Пишної з (м.Києва), Оксани Долі (м.Вінниця), Вікторії Рандяк (м.Львів),виконання власних пісень Олександра Волощука (Коломия),Дмитра Шишкіна(м.Київ). Наше місто представили 3 талановитих учасника: Марина Богатикова, Аліна Жукова та Наталія Захаров., які виконали душевні, мелодійні пісні.

Журі у складі Скрипниченко Г.І., Голубка О.І, Половинихіної І.В та Лагунової Г.В. дуже важко було визначитись з переможцями фестивалю.

Кращими виконавцями  стали в номінації:

вокалу: Анна  Манько , Наталія Захарова , Аліна Жукова .

авторське виконання: Тетяна Гладиш (вірші), Олександр Волощук (пісні).

Хореографія: танцювальний дует колясочників Олег  Демчук  та Людмила Пишна.

На завершення кожен учасник отримав дипломи фестивалю та подарунки, які люб’язно надали адміністрація санаторію "Борисфен" та приватні підприємці міста.

Це свято подарувало безліч позитивних емоцій і маємо велику надію, що фестиваль "Долина нарцисів -від Закарпаття до Чорного моря" буде мати прекрасне продовження і збирати щороку якомога більше талановитих осіб з обмеженими можливостями  на нашій очаківській землі. В добрий час!

Начальник  відділу з питань соціального

обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів

війни та праці УСЗН Очаківської міської ради І.В.Половинихіна