«Іде назустріч юним мудрість сивочола»: в Очакові відзначили День людей похилого віку та День ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 01 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. І саме  цього дня ми віддаємо шану тому поколінню, яке пройшло нелегкий життєвий шлях, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої світової війни, яке відбудовувало зруйноване та допомагає нам творити майбутнє.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

01 жовтня, у затишній залі дитячої музичної школи, з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана, відбулось свято добра і тепла, яке провели чудові ведучі – Ганна Біла та Тетяна Ромащенко.

З привітальним словом до присутніх звернулась начальник управління соціального захисту населення Любов Савчук. «Турбота про людей похилого віку – це справа всього нашого суспільства. Адже саме люди старшого покоління зберегли для нас кращі національні традиції, навчили долати труднощі. Ми можемо лише здогадуватись скільки випробувань, болі та втрат вам довелось пережити і при цьому зберегти свою вірність, віру і любов, яку ви пронесли через усе своє життя», – зазначила Любов Володимирівна. Посадовець подякувала винуватцям свята за ту наполегливу працю, неоціненний вклад у розбудову як нашої держави, так і нашого міста, а також побажала міцного здоров’я, щасливої долі, довголіття та віри у краще майбутнє.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, за активну життєву позицію начальник управління соціального захисту населення передала подяки від Очаківської міської ради пенсіонерам, студентам Університету третього віку: Венолі Павлівні Єрошкіній; Надії Герасимівні Скалозуб; Альбіні Михайлівні Томчинській; Наталії Петрівні Уманській та Валентині Миколаївні Чаусовій.

Людей, у яких найбільшим багатством є досвід, знання, мудрість, роки життя за плечима, привітав і голова ради ветеранів війни та праці Віталій Мись. Багато ще теплих і щирих побажань звучало в цей день на адресу шанованих гостей.

Чимало приємних хвилин подарували гостям й учасники концертної програми. З музичними подарунками в цей день на свято завітали викладачі та учні дитячої музичної школи: Марина Богатікова, Світлана Робулець, Ольга Швець, Єлизавета Швець, Ксенія Кисельова, Дар’я Гончаренко, а також вокальний гурт «Соколи» (керівник О.Старовойтов).

Прикрасою зустрічі стали вітання від дітей – учнів 4-го класу загальноосвітньої школи № 1: Аліни Пасічник, Анастасії Попової, Артура Мансурова та Андрія Козакова.

Прекрасними та зворушливими були музичні й віршовані виступи Раїси Шевцової, Лариси Войчунас та дуету Дмитра Дубового й Людмили Мєдвєдєвої.

А веселі гуморески у виконанні учасника вокального гурту «Соколи» Дмитра Дубового стали яскравим акцентом свята.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська