18 ЖОВТНЯ - ЄВОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня, Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам виді і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим.

Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу.

В Україні в 2018 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Очаківська міська рада пропонує долучитися до даної акції всіх небайдужих людей та пройти ходою, яка відбудеться 18 жовтня 2018 року та стартуватиме о 14.00 з міської площі (адреса локації: вулиця Соборна, 7) за маршрутом: вулиця Соборна - вулиця Спаська - вулиця Миру - вулиця Старофортечна.

За консультаціями  просимо звертатись до управління соціального захисту населення Очаківської міської ради за адресою: вул.Старофортечна, 10,  відділ праці.; тел.: 2-23-03.