Всеукраїнський рейд «Урок»

Управлінням у справах дітей спільно з працівниками відділу освіти Очаківської міської ради проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», з метою виявлення дітей шкільного віку не охоплених навчанням на початок учбового року та усунення причин і умов, внаслідок яких учні не були охоплені навчанням, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, надання адресної матеріальної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Обстеженням виявлено та повернуто до навчання 2 неповнолітніх дітей.

Дітям та їх батькам роз’яснено обов’язки та відповідальність, яка наступає у разі невиконання обов’язків: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління та перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих. Також проведено профілактично-виховні бесіди попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, обстежено умови проживання сімей.

Управління у справах дітей

Очаківської міської ради