Відбулось засідання міської міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій

30 жовтня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексія Васькова відбулось засідання міської міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій.

В ході засідання було розглянуте питання щодо встановлення пам’ятнику (пам’ятного знаку) жертвам Голодомору та політичних репресій біля міського кладовища, що по вулиці 8-го Березня, на місці розташування Пам’ятного Хреста.

Крім того, члени комісії обговорили й питання виготовлення фотовиставки на честь вшанування загиблих земляків – учасників антитерористичної операції. Дану виставку планується розмістити на другому поверсі виконкому Очаківської міської ради.

За результатами засідання керівникам виконавчих органів Очаківської міської ради надано відповідні доручення.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська