До 2020 року Україна має завершити процес об’єднання громад, - Зубко

«На сьогоднішній конференції представники ОТГ, бізнесу і міжнародних фондів одноголосно підтримали ідею щодо 100% покриття об’єднаними громадами території України до 2020 року. Отримала також підтримку ідея переходу з 2019 року на адміністративне рішення щодо об’єднання. І вона може бути реалізована тільки з прийняття парламентом  законопроекту «Про засади адміністративно-територіального устрою України», – про це, під час другої щорічної конференції партнерів DOBRE «Стратегічний розвиток та інвестиції», наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Без цього закону ми не можемо далі рухатись. Без цього закону країна залишається в адміністративній системі, яка не дозволяє розбудовувати інфраструктуру, необхідну для якісного життя кожного українця. І тому я звертаюсь до кожного лідера громади з проханням попрацювати з вашими народними депутатами і переконати їх в необхідності підтримки надважливого закону. За ним — майбутнє України і розвиток громад. Вже створено 838 об’єднаних громад, і ми ставимо собі завдання разом з вами до 2020 року завершити процес об’єднання», — зазначив Геннадій Зубко.

Він підкреслив, що цього року стоїть конкретне завдання – завершити створення перспективних планів. «Ми розраховуємо, що в цих планах буде приблизно 1400 — 1450 ОТГ. Наразі їх — 1206», — розповів Зубко.

З офіційного українського

державного сайту «Децентралізація влади»