В парку, біля Меморіалу загиблим землякам, вандали розбили лавки

Останнім часом в нашій країни чимало говорять про патріотизм та особливо сьогодні, коли постає питання про любов до рідної землі, уміння і бажання її захищати навіть ціною власного життя. Ведуться суперечки, кого можна назвати патріотами, адже є герої, які зі зброєю в руках захищають честь і незалежність своєї держави, віддаючи за неї життя; є люди, які обожнюють красу рідного краю, користуються її благами, але скаржаться на оточення; є такі, що люблять минуле і критикують сьогодення; є й такі, що голосно сповіщають про свою любов до України і народу; є й такі, кого мало хто знає, але вони своєю невтомною працею примножують матеріальні цінності... Справжнім патріотом називає себе майже кожен українець.

Проте потрібно усвідомлювати, що бути патріотом – це не тільки слова, це також і відповідальність. І не треба забувати, що патріотизм полягає не в гучних промовах на мітингах, не у розмальованих українськими символами стінах будівель, транспортних засобах тощо, а в наших щоденних справах та нашій поведінці.

Справжній патріот буде дбати про висаджені молоді дерева, нові тротуари. Справжній патріот ніколи не викине сміття на дорозі, не зламає дорожній знак, лавку чи огорожу. Але далеко не всі розуміють, що ж таке патріотизм.

В ніч з 11 на 12 листопада в парку, біля Меморіалу загиблим землякам, що по вулиці Торговій, невідомі зловмисники вщент розтрощили дві лавки. І це, на жаль, вже не перший випадок.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.О.Кухарська