Оголошення

Увага! 12-13 липня відбудеться Всеукраїнський семінар на тему: «Нове покоління норм у будівництві: ДБН Б22.-122018 «Планування і забудова територій».Перспектнва реконструкції кварталів». У семінарі візьмуть участь представники Мінрегіону, розробники ДБН та інших нормативно-правових актів. Захід відбудеться за адресою: м. Київ, пр.. Перемоги, 50 (Державнанау кова бібліотека ім.. Г. Заболотного).
Більш детальна інформація (реєстраційна форма, спікери захду, програма умови участі та інше) на сайті семінару за атресою: hups: seminar-dbn.bitrix24.site
Контактна особа оргкомітету - Анастасія Мельнічук +38(044) 390-25-52, +38(067)544-11-99
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Інформація про стан фінансування пенсійних виплат станом на 09 год.00 хв. 22.06.2018 року

- профінансовано банки : по 21.06.2018 року;

- профінансовано поштові відділення : профінансовано повністю.


Відкритий лист
до суб'єктів підприємницької діяльності
всіх форм власності та найманих працівників

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, підприємці, громадяни!

Відповідно до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" найманому працівнику зараховується в страховий стаж тільки той період, за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, який розраховується від мінімальної заробітної плати.
Також, статтею 41 вказаного Закону визначено, що для обчислення пенсії враховуються суми виплат, з яких були фактично обчислені та сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України.
Таким чином, розмір майбутньої пенсії залежить як від тривалості страхового стажу, так і від розміру заробітної плати, з якої фактично були сплачені страхові внески.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII змінено норми ст. 26 Закону про пенсійне страхування та визначено нові умови виходу на пенсію за віком починаючи з 01.01.2018 р.
Якщо до 1 січня 2018 року для призначення пенсії за віком було достатньо 15 років страхового стажу, то з початку 2018 року право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Крім того, на наступні 10 років закладено щорічне збільшення на 12 місяців норми страхового стажу для визначення права на пенсію. Таким чином, у 2028 році право на призначення пенсії за віком матимуть особи за наявності страхового стажу не менше 35 років.
Якщо ж роботодавець або приватний підприємець нарощує борги по єдиному соціальному внеску, який спрямовується до соціальних фондів, у т.ч. до Пенсійного фонду, то тим самим він позбавляє своїх працівників або себе права на зарахування в страховий стаж та врахування для обчислення соціальних виплат (пенсії, допомоги по безробіттю тощо) періоду, за який існує заборгованість. А заробітна плата в „конвертах"- це реальний шлях для найманих працівників до отримання в майбутньому мінімальної або соціальної пенсії.
Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" чітко визначено право застрахованої особи отримувати від роботодавця, у тому числі письмово, підтвердження про сплату страхових внесків та вимагати їх сплату, у тому числі в судовому порядку. Тому радимо громадянам, які працюють за наймом у суб'єктів підприємницької діяльності всіх форм власності, не залишатись байдужими і вже сьогодні перевірити стан розрахунків свого роботодавця з Пенсійним фондом України, чи на всю суму нарахованої заробітної плати ним нараховуються страхові внески та чи звітує роботодавець за кожну найману людину до системи персоніфікованого обліку внесків.
Вважаємо, що турбота про достойну старість своїх працівників - одне із основних завдань мудрого та далекоглядного керівника і сподіваємось, що таких керівників в нас більшість.

Очаківське об’єднане управління
Пенсійного фонду України
в Миколаївській області Філія Миколаївської профспілкової організації працівників малого та середнього бізнесу «ЄДНАННЯ» в м.Очакові


 Найкраща інвестиція в майбутню пенсію– офіційна зарплата

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII закладено принцип прямої залежності розміру пенсії від здобутого страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачені внески.
Якщо до 1 січня 2018 року для призначення пенсії за віком було достатньо 15 років страхового стажу, то з початку року право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Крім того, на наступні 10 років закладено щорічне збільшення на 12 місяців норми страхового стажу для визначення права на пенсію. Таким чином, у 2028 році право на призначення пенсії за віком матимуть особи за наявності страхового стажу не менше 35 років.
Згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. А мінімальний страховий внесок – це сума коштів, що визначається розрахунково як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, встановлених законом, на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід).
Якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня і з неї сплачені страхові внески, то такий місяць повністю враховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць враховується для обчислення пенсії. Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені страхові внески, менша мінімальної, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованій заробітній платі.
Якщо роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників (причиною може бути і виплата заробітної плати «в конвертах» без сплати страхових внесків, і нарощування заборгованості зі сплати страхових внесків), то періоди, за які не сплачені внески, не будуть зараховані при обчисленні страхового стажу найманого працівника, а заробіток не буде враховано для розрахунку розміру пенсії.
Офіційна заробітна плата (дохід) та належне оформлення трудових відносин є запорукою гідної пенсії. Необхідно самостійно контролювати свого роботодавця, періодично перевіряти повноту сплати ним внесків, не погоджуватись на неналежне оформлення трудових відносин та заробітну плату «в конверті».
Перевірити наявність та тривалість свого страхового стажу кожна застрахована особа може здійснити самостійно, зареєструвавшись користувачем веб-порталу Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua).
Веб-портал дає можливість переглянути всі свої звернення до органів Фонду, стан їх обробки, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглянути свою електронну пенсійну справу та дані електронної персональної облікової картки застрахованої особи за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП), скористатись іншими функціями, перелік яких постійно розширюється.

Очаківське об’єднане управління наголошує:

Шановні працівники!
Не залишайтесь осторонь, бо йдеться про Ваші права. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні – Ви однозначно програєте у майбутньому. Адже тіньова зарплата – це глухий кут для Вашого соціального захисту сьогодні та майбутньої пенсії. Наполягайте на легалізації Вашої заробітної плати!

Шановні роботодавці!
Вчасна та повна сплата соціальних внесків - це Ваш прямий обов’язок перед працівниками для отримання ними права на пенсію в майбутньому.


 Неправильний звіт – втрачений стаж

Працівникам Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області часто доводиться стикатись з проблемами по заповненню звітності та веденню Реєстру застрахованих осіб. Тому, спеціалісти управління спільно із органами ДФС у співпраці зі страхувальниками проводять роботу над виправленням такого становища, тому що суми єдиного внеску в помилкових звітах не розносяться персональними обліковими картками застрахованих осіб, що безпосередньо негативно впливає на обчислення їх страхового стажу.
Типовими помилками страхувальників є некоректне відображення сум та періодів по листкам непрацездатності або нарахування та відображення сум відпускних за поточний та на майбутній періоди.
Наслідками помилкових звітів є, насамперед, не занесення інформації про страховий стаж, заробіток, трудові відносини, пільговий стаж по особі до персональної облікової картки застрахованої особи в реєстрі застрахованих осіб, яка зберігається в Пенсійному фонді України протягом усього життя особи, а після її смерті – протягом 75 років на паперових та/або електронних носіях. А відсутність цієї інформації не дає права на підтвердження участі застрахованої особи в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування і використання інформації для призначення всіх видів державної соціальної допомога та пенсій, або іншими словами цей період не зараховується до стажу.
Слід зазначити, що якщо до 1 січня 2018 року для призначення пенсії за віком було достатньо 15 років страхового стажу, то з початку року право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Крім того, на наступні 10 років закладено щорічне збільшення на 12 місяців норми страхового стажу для визначення права на пенсію. Таким чином, у 2028 році право на призначення пенсії за віком матимуть особи за наявності страхового стажу не менше 35 років.
Незважаючи на те, що функцію прийому звітності покладено на органи ДФС, Пенсійний фонд продовжує займатися обробкою всієї звітності, що надходить від платників єдиного внеску. Програмними засобами Пенсійного фонду спеціалістами контролюється звіт, встановлюється правильність поданого звіту, здійснюється моніторинг помилкових звітів.
На сьогодні одним із важливих завдань для органів Пенсійного фонду України залишається формування та ведення обліку осіб у реєстрі застрахованих осіб, їх ідентифікація у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Звертаємо увагу кожного страхувальника - заповнення таблиць звітності, що стосується потреб ведення реєстру застрахованих осіб, – справа не другорядна, коли йдеться про повне зарахування страхового стажу працівників та визначення належних їм соціальних виплат.

Шановні страхувальники!
З метою уникнення помилок та коректного відображення інформації в реєстрі застрахованих осіб, спеціалісти управління завжди нададуть Вам консультативну допомогу при заповнені звітів з ЄСВ (Д4. – табл.5,6,7).
Для впевненості в правильності заповнення та наступного самоконтролю пропонуємо вам зареєструватися на ВЕБ-порталі ПФУ http://portal.pfu.gov.ua.

Звертаємо увагу, що в звіті необхідно вказувати актуальний телефон виконавця, для своєчасного реагування на недоліки та помилки у звіті.

За консультацією можна звертатися до Очаківського об’єднаного управління за адресою: каб.18 м.Очаків, вул.Лоцманська, 21 або за телефоном (05154) 3 03 07
каб.11 смт.Березанка, вул.Центральна, 31 або за телефоном (05153) 2-21-86

Очаківське об’єднане управління ПФУ


Скільки страхового стажу потрібно мати щоб отримати право на пенсію

Законом № 2148 змінено норми ст. 26 Закону про пенсійне страхування та визначено нові умови виходу на пенсію за віком починаючи з 01.01.2018 р.

До 31.12.2017 р. право на призначення пенсії за віком особи мають після досягнення віку 60 років за наявності страхового стажу не менше 15 років.

Починаючи з 01.01.2018 р. пенсію за віком при досягненні віку 60 років призначатимуть за наявності у особи страхового стажу, наведеного у графі 2 табл.

У разі відсутності починаючи з 01.01.2018 р. необхідного страхового стажу (графа 2 табл.) пенсію за віком призначать після досягнення 63-річного віку та наявності страхового стажу, наведеного у графі 3 табл.

 Починаючи з 01.01.2019 р. у разі відсутності страхового стажу, передбаченого у графах 2 та 3 табл., право на призначення пенсії за віком особи матимуть після досягнення віку 65 років та за наявності страхового стажу, наведеного у графі 4 табл.

 Страховий стаж, необхідний для виходу на пенсію за віком

Період
виходу на пенсію

Вік особи

60 років

63 роки

65 років

1

2

3

4

З 01.01.2018 р. по 31.12.2018 р.

Не менше 25 років

Від 15 до 25 років

З 01.01.2019 р. по 31.12.2019 р.

Не менше 26 років

Від 16 до 26 років

Від 15 до 16 років

З 01.01.2020 р. по 31.12.2020 р.

Не менше 27 років

Від 17 до 27 років

Від 15 до 17 років

З 01.01.2021 р. по 31.12.2021 р.

Не менше 28 років

Від 18 до 28 років

Від 15 до 18 років

З 01.01.2022 р. по 31.12.2022 р.

Не менше 29 років

Від 19 до 29 років

Від 15 до 19 років

З 01.01.2023 р. по 31.12.2023 р.

Не менше 30 років

Від 20 до 30 років

Від 15 до 20 років

З 01.01.2024 р. по 31.12.2024 р.

Не менше 31 року

Від 21 до 31 року

Від 15 до 21 року

З 01.01.2025 р. по 31.12.2025 р.

Не менше 32 років

Від 22 до 32 років

Від 15 до 22 років

З 01.01.2026 р. по 31.12.2026 р.

Не менше 33 років

Від 23 до 33 років

Від 15 до 23 років

З 01.01.2027 р. по 31.12.2027 р.

Не менше 34 років

Від 24 до 34 років

Від 15 до 24 років

Починаючи з 01.01.2028 р.

Не менше 35 років

Від 25 до 35 років

Від 15 до 25 років

 При цьому встановлено, що у разі відсутності починаючи з 01.01.2018 р. необхідного страхового стажу на дату досягнення пенсійного віку пенсію за віком може бути призначено після набуття особою необхідного страхового стажу.

Тобто наявність необхідного страхового стажу визначається на дату досягнення особою відповідного віку.

Довідково. Незалежно від віку пенсія за віком призначатиметься починаючи з 01.01.2028 р. у разі наявності у особи 40 і більше років страхового стажу.

 Очаківське об’єднане управління ПФУ


Повідомлення суб’эктам господарювання. Суб’єкти господарювання (приватні та юридичні особи), які займаються вирощуванням зернових культур, олійних культур, вирощуванням риби, пасічники та інші господарства, що займаються первинним виробництвом харчових продуктів.А також суб’єкти господарювання, що надають послуги у сфері харчування та реалізації харчових продуктів. Повідомляємо Вас про необхідність реєстрації потужностей виробництва у Держпродспоживслужбі Миколаївської області.

За адресою: м. Очаків, вул. Ольвійська, 6


Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» Очаківським ВП ГУНП у Миколаївській області розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, а саме:

 • Національна академія внутрішніх справ;
 • Харківський національний університет внутрішніх справ;
 • Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ;
 • Одеський державний університет внутрішніх справ;
 • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;
 • Юридичний ліцей ім. Я. Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ (після закінчення 9-го класу).

Для отримання більш детальної інформації та для подання документів звертатися до сектору кадрового забезпечення Очаківського ВП ГУНП      (каб. № 313) за адресою: м. Очаків, вул. О.Зінченка, 90.

Телефон для довідок: (05154) 3-00-05 або 102


На території міста функціонує ПУНКТ ОБІГРІВУ для осіб без визначеного місця проживання, який знаходиться за адресою: вул. Степова, 78  Графік роботи: цілодобово За детальною інформацією звертатись   до соціального працівника Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків Малицької Лариси Михайлівни за тел.: 3-03-70


 Графік особистого прийому громадян і особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги в Очаківському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Миколаївської області на 2018 рік

Інформація щодо виконання про затвердження плану заходів з реалізації Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік Очаківським об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України Миколаївської області за 2017 рік

Управління Пенсійного фонду України в м. Очакові та Очаківському районі Миколаївської області повідомляє про наявність поштової скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в поштовому сервісі Пенсійного фонду України.


З 25 листопада 2017 року змінено номер Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації : 116123.

Вказаний номер є загальноєвропейським та безкоштовним з мобільних телефонів.


 Шановні громадяни!

Управління соціального захисту населення Очаківської міської ради повідомляє, що з 01 січня 2018року змінено соціальні норми на електроенергію для громадян, які користуються пільгами та субсидіями.

 У зв”язку з цим, управлінням здійснено перерахунок субсидії з 01.01.2018р., без звернення громадян, та розмір субсидії зменшено.

  Звертаємось з проханням до всіх одержувачів субсидії отримати повідомлення про перерахунок субсидії в каб. № 4.

 

 
ДО ВІДОМА!
 
   Очаківське об`єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області  повідомляє що наказом головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області від 30.03.2016 № 47 «Про затвердження форми електронного звернення» затверджено Форму електронного звернення до територіальних органів Пенсійного фонду України Миколаївської області, що додається.

 
Обслуговування громадян на віддалених робочих місцях

(на рівні територіальних громад)

 Очаківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області (надалі – управління) повідомляє, що на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 р. № 672, в управлінні здійснюється комплекс заходів спрямований на вдосконалення організації роботи щодо підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян.

  Важливим кроком поліпшення обслуговування громадян є надання можливості звертатись за отриманням послуг за місцем проживання, поза межами територіальних управлінь. Формами такої роботи, насамперед є надання послуг на рівні територіальних громад.

  Це дає можливість наблизити надання кваліфікованих пенсійних послуг безпосередньо до їх одержувачів, підвищити якість та оперативність обслуговування громадян.

Виїзні прийоми здійснюються на віддалених робочих місцях в територіальних громадах за затвердженими графіками, погодженими з місцевими органами влади.

 Очаківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області продовжує проведення таких прийомів громадян з пенсійних питань на території

Куцурубської територіальної громади

 • за адресою: с. Куцуруб вул. Очаківська, 120, - другий та третій четвер  місяця з 8год. 30хв. до 10 год. 30хв.;
 • за адресою: с. Парутине вул. Героя України Іванова, 17-а – другий четвер місяця з 11год. 00хв. до 12год 00хв.

Чорноморської територіальної громади

-     за адресою: с.Чорономорка вул. Суворова,126 – друга та третя середа місяця з 8год. 30 хв. до 11 год. 00хв.  

 Серед основних послуг, що надаються є:

           - Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень та прийом, попередній запис на прийом, тощо).

- Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів.

            - Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прав та обов’язків платників ЄСВ та застрахованих осіб підрозділів управління.

            -  Прийом замовлень на видачу довідок; про розмір пенсії; про перебування на обліку; про заробітну плату за формою ОК5 (ОК2, ОК7).

            -  Видача виготовлених довідок, оригіналів трудових книжок.

 • Допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.
 • Видача пенсійного посвідчення.
 • Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій,

допомоги на поховання.

 • Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення

пенсії, її перерахунок.

             - Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

             - Прийом заяв та документів щодо переведення виплати пенсії за новим місцем проживання; виплати пенсії за довіреністю; зміни способу виплати пенсії; поновлення виплати пенсі; тощо.

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: gorispolk@ukrpost.ua

Перегляди статей
45407