Оголошення

Інформація про стан фінансування пенсійних виплат станом на 09 год.00 хв. 16.05.2018 року

- профінансовано банки : по 15.05.2018 року;

- профінансовано поштові відділення : по 17.05.2018 року.


 Повідомлення суб’эктам господарювання. Суб’єкти господарювання (приватні та юридичні особи), які займаються вирощуванням зернових культур, олійних культур, вирощуванням риби, пасічники та інші господарства, що займаються первинним виробництвом харчових продуктів.А також суб’єкти господарювання, що надають послуги у сфері харчування та реалізації харчових продуктів. Повідомляємо Вас про необхідність реєстрації потужностей виробництва у Держпродспоживслужбі Миколаївської області.

За адресою: м. Очаків, вул. Ольвійська, 6


Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» Очаківським ВП ГУНП у Миколаївській області розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, а саме:

 • Національна академія внутрішніх справ;
 • Харківський національний університет внутрішніх справ;
 • Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ;
 • Одеський державний університет внутрішніх справ;
 • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;
 • Юридичний ліцей ім. Я. Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ (після закінчення 9-го класу).

Для отримання більш детальної інформації та для подання документів звертатися до сектору кадрового забезпечення Очаківського ВП ГУНП      (каб. № 313) за адресою: м. Очаків, вул. О.Зінченка, 90.

Телефон для довідок: (05154) 3-00-05 або 102


На території міста функціонує ПУНКТ ОБІГРІВУ для осіб без визначеного місця проживання, який знаходиться за адресою: вул. Степова, 78  Графік роботи: цілодобово За детальною інформацією звертатись   до соціального працівника Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків Малицької Лариси Михайлівни за тел.: 3-03-70


 Графік особистого прийому громадян і особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги в Очаківському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Миколаївської області на 2018 рік

Інформація щодо виконання про затвердження плану заходів з реалізації Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік Очаківським об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України Миколаївської області за 2017 рік

Управління Пенсійного фонду України в м. Очакові та Очаківському районі Миколаївської області повідомляє про наявність поштової скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в поштовому сервісі Пенсійного фонду України.


З 25 листопада 2017 року змінено номер Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації : 116123.

Вказаний номер є загальноєвропейським та безкоштовним з мобільних телефонів.


 Шановні громадяни!

Управління соціального захисту населення Очаківської міської ради повідомляє, що з 01 січня 2018року змінено соціальні норми на електроенергію для громадян, які користуються пільгами та субсидіями.

 У зв”язку з цим, управлінням здійснено перерахунок субсидії з 01.01.2018р., без звернення громадян, та розмір субсидії зменшено.

  Звертаємось з проханням до всіх одержувачів субсидії отримати повідомлення про перерахунок субсидії в каб. № 4.

 

 
ДО ВІДОМА!
 
   Очаківське об`єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області  повідомляє що наказом головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області від 30.03.2016 № 47 «Про затвердження форми електронного звернення» затверджено Форму електронного звернення до територіальних органів Пенсійного фонду України Миколаївської області, що додається.

 
Обслуговування громадян на віддалених робочих місцях

(на рівні територіальних громад)

 Очаківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області (надалі – управління) повідомляє, що на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 р. № 672, в управлінні здійснюється комплекс заходів спрямований на вдосконалення організації роботи щодо підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян.

  Важливим кроком поліпшення обслуговування громадян є надання можливості звертатись за отриманням послуг за місцем проживання, поза межами територіальних управлінь. Формами такої роботи, насамперед є надання послуг на рівні територіальних громад.

  Це дає можливість наблизити надання кваліфікованих пенсійних послуг безпосередньо до їх одержувачів, підвищити якість та оперативність обслуговування громадян.

Виїзні прийоми здійснюються на віддалених робочих місцях в територіальних громадах за затвердженими графіками, погодженими з місцевими органами влади.

 Очаківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області продовжує проведення таких прийомів громадян з пенсійних питань на території

Куцурубської територіальної громади

 • за адресою: с. Куцуруб вул. Очаківська, 120, - другий та третій четвер  місяця з 8год. 30хв. до 10 год. 30хв.;
 • за адресою: с. Парутине вул. Героя України Іванова, 17-а – другий четвер місяця з 11год. 00хв. до 12год 00хв.

Чорноморської територіальної громади

-     за адресою: с.Чорономорка вул. Суворова,126 – друга та третя середа місяця з 8год. 30 хв. до 11 год. 00хв.  

 Серед основних послуг, що надаються є:

           - Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень та прийом, попередній запис на прийом, тощо).

- Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів.

            - Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прав та обов’язків платників ЄСВ та застрахованих осіб підрозділів управління.

            -  Прийом замовлень на видачу довідок; про розмір пенсії; про перебування на обліку; про заробітну плату за формою ОК5 (ОК2, ОК7).

            -  Видача виготовлених довідок, оригіналів трудових книжок.

 • Допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.
 • Видача пенсійного посвідчення.
 • Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій,

допомоги на поховання.

 • Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення

пенсії, її перерахунок.

             - Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

             - Прийом заяв та документів щодо переведення виплати пенсії за новим місцем проживання; виплати пенсії за довіреністю; зміни способу виплати пенсії; поновлення виплати пенсі; тощо.

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: gorispolk@ukrpost.ua

Перегляди статей
33504