Повір у себе, і в тебе повірять інші

Вже стало доброю традицією щорічне проведення обласного конкурсу творчості і талантів дітей з особливими освітніми потребами “Повір у себе, і в тебе повірять інші”. Тому і в цьому році, з 19 березня 2018 року Управління у справах дітей Очаківської міської ради проводить міський творчий конкурс.

Проводиться конкурс з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, сприяння інтеграції їх у життя суспільства; формування світогляду та виховання у них відчуття прекрасного через створення власноруч виконаних творчих робіт.

Пропонуємо дітям з особливими освітніми потребами, які проживають на території міста, взяти участь у конкурсі. Для багатьох дітей це можливість розкрити весь свій потенціал, реалізувати свою особистість, продемонструвати, які вони талановиті, унікальні, рівні і неповторні.

Участь у конкурсі творчих робіт можуть брати діти віком від 6 до 17 (повних) років. Роботи приймаються до 30 березня 2018 року за адресою м. Очаків вул. Соборна 7А каб. 211, 208.

Якщо ти талановитий та обдарований, якщо тебе надихає творчість: ти малюєш, ліпиш, вишиваєш та прагнеш до самореалізації, запрошуємо тебе прийняти участь у конкурсі “Повір у себе, і в тебе повірять інші”!

Управління у справах дітей Очаківської міської ради,

3-00-17

Оголошення про виявлення та наступне взяття на облік безхазяйного майна

Очаківська міська рада  повідомляє про виявлення та наступне взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

-  нежитлова будівля, яка використовувалась під розміщення посту ДАІ за адресою: вул. О. Зінченко (при в’їзді у м. Очаків), м. Очаків, Миколаївська область;

-  квартира 4 в будинку 30 по вул. Лоцманській 30, м. Очаків, Миколаївської області

Власників вказаного майна, з  документами, що підтверджують право власності на майно оформленими у встановленому законом порядку, просимо  звернутися до міської ради (каб. №311) з метою зняття з обліку  майна,  протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.»

Начальник юридичного відділу управління ЖКГ ОМР

О.В. Тихонова

Виконавчий комітет Очаківської міської ради повідомляє про проведення другого етапу конкурсу з продажу комунального майна – легкового автомобілю марки ГАЗ №3110 5101 ВЕ0149ВР 2007 року випуску, який відбудеться 17.04.2018р. о 10-00 годині в приміщенні Очаківської міської ради за адресою: м. Очаків, вул. Соборна, 7 –А, мала зала, ІІІ поверх. Додаткові пропозиції до заяв на участь в конкурсі приймаються від зареєстрованих учасників конкурсу за тією ж адресою, в кімнаті 209, в термін до 16 квітня 2018 року.