Робіть добро – і будете щасливими!

Цукровий діабет – група ендокринних захворювань, що розвиваються внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, внаслідок чого виникає гіперглікемія — стійке підвищення рівня глюкози у крові.

Захворювання характеризується хронічним перебігом і порушенням усіх видів обміну речовин: вуглеводного, жирового, білкового, мінерального і водно-сольового.

Характерними симптомами є невгамовна спрага (полідипсія), порушення харчової поведінки, що проявляється підвищеним апетитом (поліфагія), та надмірне сечовиділення (поліурія), однак ці симптоми можуть бути слабко вираженими, якщо рівень глюкози в крові підвищений помірно.

Хворі на цукровий діабет потребують постійної замісної терапії інсуліном. Це найефективніший засіб, що знижує цукор в крові та єдиний спосіб зберегти життя. Інсулінова помпа – це медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету. Він є альтернативою багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну інсуліновим шприцом або інсуліновим шприцом-ручкою.

Саме такий медичний пристрій вкрай необхідний мешканці нашого міста – Наталії Міщенко, яка з дитинства хворіє на цукровий діабет. Тому, для придбання даної інсулінової помпи для дівчини працівники бюджетних установ міста перерахували свої одноденні заробітки до міського благодійного фонду «Очаків для людей».

А вже 16 листопада інсулінову помпу, загальна вартість якої склала 65 тисяч 115 грн, міський голова Сергій Бичков вручив нашій землячці.  

Наталія висловлює щиру подяку усім, хто не залишився байдужим до її долі та допоміг придбати медичний апарат.   

  

 Завідувач сектору інформаційної діяльності

 та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

 Я.О.Кухарська